Дитяча Денді

Ця яскрава Дитяча Денді

Дитячі меблі Денді. Це комплект модульних меблів для дитячої кімнати. В комплект входить стінка, два варіанти комодів, а також дитяче ліжечко.

Дитяча Денді відрізняється досить доступною ціною. Ці меблі виготовлені з ДСП, про те фасади виконані в нетрадиційних, яскравих кольорах. Такі відтінки зазвичай подобаються дітям.

dutyacha-dendi-suniy
Денді синій

dutyacha-dendi-zelenuy
Денді зелений

Стінка для дитячої кімнати Денді розрахована більше для діток шкільного віку. Тут є зручний стіл для компютера, шафа для одягу, секція для книг та шкільного приладдя.

<<<Замовити дитячу Денді>>>

komod-dendi-4h
Комод 4ш

Шафа   Денді поділена полицею та трубою для верхнього одягу. Стіл склпдається з робочої частини, місця під системний блок, тумби з дверкою та шухлядкою. Також в столі передбачена висувна полиця для клавіатури. Над столом розміщена надставка, що складається з кількох відкритих полиць та закритого відділення.

Варіанти кольорів:

 chervonuy-1  suniy  zelenuy

Книжкова шафа Денді поділена на дві частини. Закрита відіграє роль пеналу. Вона поділена полицями ДСП та закривається глухим фасадом. Інша її половина складається з трьох маленьких шухлядок та двох відкритих відділень.

 dendi  dendi_sunya
 dendi-korpus  lijko-dendi
 komod-dendi  dendi-chervona
 komod-3h  komod-4h

Комоди з дитячого комплекту Денді представлені в двох варіантах – в одному з них розміщені чотири шухлядки в іншому їх три та ще одна полиця.

Дивіться відео:

Розміри елементів дитячої Денді в мм:

 Фото виробу  Назва  Ширина/висота/глибина  Ціна в гривнях
стінка денді Стінка Денді 3000/1950/540(364) 5 500 Замовити
 комод денді  Комод 4ш  862/842/396   Замовити
 komod-3h  Комод 3ш  862/990/396   Замовити
 stil  Стіл  1200/760/760  Продається тільки з комплектом
 надставка  Надставка  1200/1200/324  Продається тільки з комплектом
 ліжко денді  Ліжко  1000/646/2076  850 Замовити
 matrac  Матрац  900/300/2000  1300 Замовити
шафа денді Шафа 900/1950/540 Продається тільки з комплектом
пенал Пенал 900/1950/364 Продається тільки з комплектом

Дитяче ліжечко Денді складається з двох боковин, потовщеного узголівя та переднього бильця. В комплект входять деревяні ламелі, які кріпляться до боковин ліжка. Дтяче ліжечко Денді зроблене під мякий ортопедичний матрац. Також є можливість замовити це ліжко з металевим вкладом під ортопедичний матрац.

Залишились запитання? Вкажіть ваш номер телефону в поле нижче та натисніть кнопку “Відправити”. Ми з радістю Вас проконсольтуємо.

запис

3 thoughts on “Дитяча Денді

  1. Здравствуйте. Мне приглянулась детская спальня Денди, но нам нужна для девочке и хочется более насыщенный цвет. Возможно ли заказать такую спальню, но только розовую?
    И в какие сроки ?

  2. Доброго дня. Хочу поділитися своїм відгуком покупки дитячої спальні для своєї донечки. По перше зі мною дуже швидко звязались і проконсультували з усіх питань які мене цікавили. Дуже довго вирішували між червоним та зеленим щоб було не сильно марке для невеликої кімнати і добре виглядало.
    Зупинились на зеленій. Дуже гарно виглідає немає кислородно зеленого кольору. Стінка не має запахів. дуже компактна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *