Комод Валенсія 5ш

Елегантний Комод Валенсія

Комод від системи Валенсія. Оригінальності цьому меблевому виробу не добавляти. Незвичні кольльори, оригінальні ручки, металеві декоративні накладки, все це яскраво виділяє комод Валенсія з поміж інших виробів фабрики Мебель Сервіс.

Кольорове рішення:

komod_valenciya
Клен онтаріо

komod_valenciya_5h
Дуб сомоа

Комод Валенсія 5ш складається з пяти шухлядок, кожну з яких прикрашають знамениті ручки Marine зроблені під старовину. Комод досить високий. Виготовлений з міцної плити (ЛДСП). Задня стінка ДВП. Шухлядки виготовлені з того ж матеріалу що й корпус, але їх додатково прикрашають планки з МДФ. Кришка комоду Валенсія потовщена.

<<<Замовити комод Валенсія>>>

Розміри:

Ширина 910 мм Висота 1067 мм  Глибина 445 мм

Що стосується фурнітури, то як вже згадувалося вище – це металеві ручки. Шухлядки працюють на роликових направляючих.

Дивіться відео:

Ще один момент який вартий уваги – система зборки шухляд. Сам корпус висувної шухляди збирається  з допомогою шкантів та конфірматів. Така система є економною та надійною.

 komod_valenciya  valenciya_mebel-servis  valenciya-klen-ontario

От і все що можна розказати про цей невеличкий, але практичний меблевий виріб. Незважаючи на те що система Валенсія классифікується як меблі для дитячої кімнати, її елементи часто втклристовують в спальнях, вітальнях, офісах чи прихожих.

Шановні відвідувачі, ми постаралися максимально описати цей виріб. Якщо у Вас залишились будь-які запитання, вкажіть Ваш номер телефону в поле нижче, та натисніть кнопку “Відправити”. Ми передзвонимо і відповімо Вам.

 

запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *