Кай новий

  • від
кай новий

Вітальня Кай новий

Вітаю Вас шановні читачі. Ми вже майже закінчуємо огляд стінок від компанії Мебель Сервіс. Сьогодні Ви зможете почитати цікаву та актуальну інформацію про сучасну стінку Кай new.

кай новий

Це друга модель з серії вітальних стінок Кай. Вона трохи менша по ширині та вмістимості від попередньої моделі. Виготовляється з ЛДСП в комбінації сучасних кольорів – рівера труфіль, дуб сомоа.

Замовити стінку Кай новий >>>>>

Стінка Кай новий складається з трьох елементів. З лівої сторони розміщений комбінований комод. Одна його секція закривається глухими фасадами та поділена полицями. Інша – вузька, це просто відкритий стелаж.

Елементи вітальні

 
 

Центральна секція призначена під телевізор. В самому низу розташовані дві висувні шухлядки над якими є дві відкриті полиці для ТВ апаратури. Кришка прикрашена декоративним карнизом у вигляді планки.

З правої сторони розмістилася комбінована шафа вітрина. Вона також складається з двох секцій. Права частина поділена полицями та закривається одним глухим фасадом. Ліва її частина  складається з двох частин. Закривається двома фасадами. Верхня частина відіграє роль вітрини.

При виготовленні цієї стінки фабрика використовує просту, але перевірену часом фурнітуру.  Пластикові широкі ніжки, пружинні стальні завіси, роликові направляючі, ручки зі сплаву.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно стінки Кай новий, залиште номер свого телефону в полі нижче. Ми Вам перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *