Комод Фантазія 5S

  • від
комод фантазія 5ш

Комод Фантазія 5ш

Вітаю Вас шановні наші читачі на сторінках цього блогу. Ви знаходитесь в розділі Новини, де ми проводимо огляд найбільш популярних меблевих виробів. Сьогодні поговоримо про комод Фантазія 5ш.

 Комод Фантазія 5ш

Виріб відноситься до великої модульної системи виробництва фабрики Мебель Сервіс. Фантазія – це модульні меблі з яких можна кобінувати спальню, вітальню чи навіть передпокій, або кабінет.

Комод корпус без шухляд

 

Комод Фантазія 5ш наскільки універсальний що його можна успішно використовувати в будь-якій кімнаті помешкання. Комод вузький. Його ширина складає всього 60 см. Саме тому його можна розмістити в невеликих приміщеннях де доводиться економити кожен сантиметр. При цьому його вмістимість нічим не поступається стандартним комодам.

Як і більшість фабричних бюджетних виробів, Комод Фантазія 5ш виготовлений з ЛДСП. Шухлядки працюють на роликових направляючих. Фасади прикрашені досить міцними латунними ручками що надійно кріпляться болтами.

Гарне поєднання сучасних кольорів венге та дуб сонома дозволяють поєднувати такі вироби з сучасними інтерєрами. Замовити комод Фантазія 5ш можна на нашому сайті перейшовши за посиланням на сторінку цього товару.

Інструкція по збірці комоду Фантазія 5ш
 

 

інструкція по збірці 1

інструкція по збірці аркуш 2

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *