Контакти

Фабрика Мебель-Сервіс – Ваш надійний виробник меблів

Західна Україна точно може похвалитися виробництвом якісних меблів. Одним з таких є львівська фабрика Мебель Сервіс, яка вже довший час успішно реалізує меблі в Україні та за її межами. Виробник постійно працює над оновленням модельного ряду, запроваджує сучасні технології, покращує якість фурнітури, одним словом, розвивається.

0800754123 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів)

Контактні телефони:

+380951920485

+380673050642

 

    • admin@mebli-smerichka.com.ua 
  • max9430@ukr.net 

Вкажіть Ваш номер телефону. Ми передзвонимо

 

Офіс – склад

м. Івано-Франківськ, вулиця Хриплинська 39,

 

Фабрика Мебель – Сервіс виготовляє як корпусні, так і м які меблі. Значну частину каталога цього виробника займають спальні. Крім цього, є дуже багато кухонь, стінок, передпокоїв та дитячих.

Керівництво фабрики Мебель Сервіс дуже швидко зрозуміло потребу в модульних меблях. Саме тому вони одні з перших почали виробництво цілих систем. Модульні системи швидко завоювали прихильників серед населення, що допомогло фабриці зробити рішучий крок в перед.

Другим кроком стало виробництво меблів з масиву. Одразу після того як вдалося поставити таке виробництво на конвеєр, фабрика Мебель Сервіс знизила ціни на продукцію з дуба, бука та хвої. Відносно недорогі меблі з натурального дерева просто немогли залишитись без уваги населення. Це допомогло фабриці піднятися на ще один рівень.

Продукція фабрики Мебель Сервіс дуже швидко почала приваблювати підприємців з за кордону. Постійно розширюючи ринки збуту, керівникам компанії вдалося продавати свої меблі на ринках країн колишнього СНГ, а згодом завоювати значну долю їх ринків.

Фабрика МебельСервіс Львів

Така коротка історія фабрики Мебель Сервіс якою може гордитися місто Львів. На даному сайті представлена вся продукція цього виробника. Тут ви можете купити меблі які виготовляє фабрика Мебель Сервіс. Ознайомитися з останніми новинами. Почитати про ті чи інші вироби детальні огляди, які час від часу роблять наші спеціалісти. Якщо у вас залишаться якісь запитання ви завжди можете звернутися в службу підтримки сайту де вам нададуть вичерпну інформацію.