Кухня Грета

Кухонні меблі Грета

Новинка від Мебель Мервіс. Вперше бюджетна кухня складається з такої великої кількості модулів. Кухня Грета сучасна та пhактична. Виконана в сучасних кольорах вона вже знайшла багато схвальних відгуків серед наших клієнтів.

Основною перевагою кухонного гарнітуру Грета є її ціна. Це особливо відчутно в порівнянні з кухнями МДФ. Проте, в своєму класі ці меблі є досить практичними. По – перше – виробник використав сучасні кольори (дуб сомоа та рівера труфіль). По-друге – змінився підхід до виробництва кухонних меблів в цілому.

Замовити кухню Грета >>>>

Якісна та надійна фурнітура чудово доповнює кожен елемент цих меблевих виробів. Кожна тумбочка запакована в окрему коробку. В кожній такій упаковці розміщена фурнітура та інструкція по складанню цього кухонного модуля. Це дуже зручно якщо в того хто збирає кухню Грета немає досвіду.

Особливості кухні Грета

 

 
 

На відміну від інших виробників що виготовляють меблі такого плану фабрика Мебель Сервіс розумно підійшла до виготовлення дверцят зі склом. В цьому випадку вони поставляються з заводу вже зібраними. Це позбавляє господарів які збиратимуть кухню Грета самостійно від багатьох проблем.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно кухонних меблів Грета, залиште свій номер в полі нижче. Ми перетелефонуємо:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *