кухня аліна 2.6

Кухонний гарнітур Аліна

Кухня Аліна

Вітаємо Вас шановні читачі. В цьому розділі нашого інтернет-магазину Ви знайдете багато корисної інформації. Найбільш прискіпливі покупці можуть знайти тут детальну інформацію про ту чи іншу модель меблів. Сьогодні на Вас чекає огляд кухонного гарнітуру Аліна.

Це досить відома бюджетна кухня. Її виробництво тягнеться вже кілька десятків років. Кухня Аліна вже пройшла не одну модернізацію. Зовні така кухня підходить як під класичні, так сучасні інтерєри. Виготовляється в двох кольорах – темний мрамор та вільха.

Замовити кухню Аліна >>>

Кухня Аліна виготовлена з ЛДСП. Ми вже багато писали про цей матеріал в інших публікаціях, тому затримуватися на описі властивостей ДСП не будемо. Варто лише сказати що при експлуатації в нормальних умовах кухня Аліна може служити 10 – 15 років. Це не є якесь припущення чи розрахунок, а факт перевірений нами особисто.

Стандартна комплектація цього гарнітуру складається з 6 (2.0 м) або 8 (2.6 м) тумбочок. Про те кухня є модульною, тому Ви можете підібрати будь-яку комплектацію самостійно. Ви також можете замовити послуги дизайнера на нашому сайті. Таким чином отримаєте професійно зроблений проект кухонного гарнітуру.

Фурнітура та елементи

 

 
 

 

В цій кухні виробник використав досить просту фурнітуру. В більшості випадків все працює нормально. Правда, якщо в родині є малі діти, то ручки “летять” одразу. Шухлядки зроблені досить надійно та працюють на роликових направляючих. Завіси звичайні, пружинні.

Як правило, при зборці кухні Аліна проблем не виникає. Єдине, потрібно вважати на скло монтуючи центральну вітрину.

Шановні покупі. Якщо у Вас виникли запитання стосовно кухонних меблів Аліна, залиште номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо та відповімо на них:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *