Меблі для вітальні Гламур

  • від
вітальня гламур

Сучасна гламурна стінка

Вітаю Вас дорогі читачі блогу та відвідувачі нашого інтернет-магазину. Якщо Ви хочете знати про меблі більше, то прийшли по адресу. Сьогодні ми розпочинаємо публікувати огляди стінок до вітальні виробництва фабрики Мебель Сервіс. Розпочнемо з сучасної стінки під назвою Гламур.

вітальня гламур

В минулому році ми вже опублікували кілька оглядів стінок. Про те, пізніше переключилися на спальні і зробили публікації про всі гарнітури цього львівського виробника. Нарешті дійшла черга до стінок. Вітальні меблі, хоч не такі популярні як вироби для спальні – без них також важко обійтися.

стінка гламур

Отже, вітальня Гламур – це сучасна недорога стінка для вітальні. Крім того, що вона досить практична, тут повністю змінений підхід до всього. Змінилася фурнітура, стиль, дизайн та навіть спосіб збірки. Наприклад, дверцята складаються з трьох частин. Така система трохи складна для людей, які не мають практики по збірці меблів, та вигляд стінці Гламур забезпечує просто шикарний.

тв надставка гламур

Елемнти стінки Гламур

Корпус всіх елементів цієї вітальні виготовляється з ЛДСП (16) в темному кольорі венге. Фасад комбіновані – ДСП в сучасному кольорі гріх селект та глянцевий МДФ капучіно. Скляна вітрина, Масивні ручки МДФ що прикручуються аж чотирма саморізами – це далеко не всі новинки використані виробником в розробці дизайну цієї моделі.

Замовити стінку Гламур >>>

корпус стінки гламур

Дверцята почали працювати на великих пружинних завісах, що значно покращило їх роботу, а також збільшило строки служби. Шухлядки працюють на сучасних телескопічних направляючих з доводчиком. Закриваються легко та плавно, без шуму та зайвих зусиль. Варто лише легенько підштовхнути шухлядку, щоб самодотягуючий механізм зробив свою справу.

В вітрині укомплектовані скляні полиці сучасною ЛЕД-підсвіткою. Не знаю, чи добавить це зручності в користуванні, та шарму додласть точно. Недаром вітальню назвали Гламур. ЛЕД підсвітка зараз дуже часто зустрічається в дорогих меблях з Європи. Можливо український виробник переслідував саме таку мету – надати вітальні Гламур зхожість з елітними меблями.

лед підсвітка

Ця стінка складається з класичних модулів. Велика комбінована шафа з трубою під вішаки та полицями. Пенал поділений полицями. Тумба ТВ з трьома дуже глибокими та вмістимими шухлядками. Вітрина зі скляними полицями. Надставка, яка надійно стягує між собою шафу та пенал. Всі ці модулі, окрім надставки та вітрини, розміщені на спеціальних пластикових, меблевих ніжках. Це дозволяє пересувати стінку Гламур легко та без зайвих зусиль. Хочеться ще добавити, що підставка для телевізора незалежна, тому її легко можна зняти якщо виникне така необхідність.

 

 
 

 

пластикові меблеві ніжки

Шановні покупці. Якщо в Вас залишились запитання стосовно стінки Гламур, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми побачимо та перетелефонуємо Вам:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *