Нео-2

Сучасна стінка Нео-2

Вітаю Вас шановні читачі та відвідувачі блогу. Ми продовжуємо огляд  меблевих стінок фабрики Мебель-Сервіс Україна. Сьогодні поговоримо про другу модель вітальні з серії Нео. Ця сучасна, молодіжна стінка є досить популярною. Нео-2  відноситься до бюджетних меблів. Є чудовим варіантом для невеликих залів. Часто використовується в дитячих кімнатах, офісах, лікарських чи шкільних кабінетах.

Замовити стінку Нео-2>>>>

вітальня нео 2

Виробник успішно продає всі моделі з лінійки Нео вже багато років. Нео-2 – це лише одна комбінація. Ви можете вибрати інший варіант, що найбільше підійде Вам за розмірами, або елементами, які входять в комплект. Стінка виготовляється лише в одному кольорі венне. Є суцільною. Поставляється в розібраному вигляді, але наш магазин надає послуги по збірці меблів.

В комплект вітальні Нео-2 входять такі елементи:

Вузький пенал вітрина. Традиційно розміщується з лівої сторони. Корпус виготовлений з ЛДСП. Поділений полицями з того ж таки матеріалу. Задня стінка – ламінована плита (ДВП). Закривається одним фасадом – МДФ профіль + вставка скло. Ручка виготовлена з міцного меблевого пластику. Дверцята працюють на сучасних меблевих завісах (Ф25). Пенал розміщений на спеціальних квадратних ніжках що дозволяє легко пересувати його та додає естетичного вигляду.

Центральна частина незмінна у всіх чотирьох моделях меблів. Це РТВ тумба під сучасні великі телевізори. В самому низу цього елементу розміщені дві шухлядки що працюють на роликових направляючих. Корпуса та фасади шухлядок ЛДСП. Ручки – меблевий пластик. Над кришкою ТРВ розміщені дві відкриті полиці.

Третім елементом цієї стінки є комбінований комод. Поділений на дві частини. Ліва частина відкрита – без задньої стінки. По центру розміщені три висувні шухлядки, які працюють на роликових направляючих. Інша, права частина поділена ЛДСП полицями та закривається скляним МДФ фасадом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *