Нео-3

Сучасна стінка Нео-3

Вітаю Вас шановні читачі блогу. Ми продовжуємо огляд  вітальних меблів від української фабрики Мебель-Сервіс. Сьогодні поговоримо про одну модель серійних корпусних меблів під назвою Ріо-3. Це третій варіант комплектації системи. Меблі досить популярні. Їх використовують як в кімнатах, так і в офісах та навіть в якості дитячих меблів.

вітальня нео 3

Вітальня Нео-3 популярна, в першу чергу, завдяки невисокій ціні. До того ж, меблі функціональні, практичні  та добре продумані. Особливо гарно вони вписуються в інтер’єр сучасних приміщень. Стінка виконана в стилі мінімалізм. Поставляється лише в одному кольорі – темне венне.

Вітальня Нео-3 складається з таких елементів:

Велика комбінована шафа-вітрина. Одна частина цього елементу поділена полицями ЛДСП, які при необхідності знімаються.  Закривається глухим ДСП фасадом що працює на металевих завісах (Ф25 мм). Шафа розміщена не невеличких міцних ніжках, які виготовлені з меблевого пластику – це дозволяє легко пересувати меблі.

Інша частина цього елементу теж поділена полицями. Їх при необхідності можна зняти. Закривається фасадом – МДФ профіль  + вставка зі скла. Верхня кришка потовщена та виступає в праву сторону від виробу. Ручки на фасадах виготовлені зі спеціального меблевого сплаву та надійно кріпляться само різами.

Центральна частина комбінована. Низ – РТВ тумба. Вона має потовщену ДСП кришку що добре витримує навантаження. Дві відкриті ніші для ТВ-апаратури. Дві висувні шухлядки, що працюють на роликових направляючих. Надставка вітальні Нео-3 є відкритою. Вона зєднює між собою шафу та комод. Додатковою опорою полиць служать декоративні металеві труби.

Останнім елементом стінки Нео-4 є малий комод-вітрина. Виріб розміщений на пластикових ніжках.  Поділений полицями ЛДСП. Закривається одним скляним фасадом.

Вітальня поставляється з фабрики в розібраному вигляді. Ви можете збирати її самостійно, або замовити збірку в нашому інтернет-магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *