вітальня неон-2

Неон-2

Меблі для вітальні Неон-2

Неон-2 – це вітальня з нової лінійки сучасних меблів від компанії Мебель-Сервіс. Виготовлена в двох кольорах – темне венге з білосніжним фасадом та десіра аш сіра з фасадом нічне місто. Стінка Неон-2 рахується молодіжною. Вона гарно вписується в інтерєр дитячої, чи точніше підліткової кімнати. Також її можна розмістити в вітальні міської квартири чи будинку.

Кольорове рішення:

neon_biluy
Неон-2 білий

neon_misto
Неон-2 місто

Матеріали

Корпус вітальні Неон-2 виготовлено з міцної ДСП. Задня стінка ЛДВП зроблена під основний колір корпусу вибору. Всі надставки, декоративні планки та інші додаткові елементи виготовляються з МДФ, всі вони зроблені під колір корпусу стінки Неон-2. Фасади – глянцевий МДФ, або лакована ДСП з нанесенням малюнка у вигляді нічного міста.  Невеличка вітрина з скляними полицями та з фасадом з затемненого скла. Конструкція стінки досить практична та оригінальна. Тут є велика та вмістима, поділена на дві половини шафа. Одна її частина з полицями, інша з трубою для довгого одягу.

neon_korpus
Корпус

Велика  тумба для телевізора. Книжкові шафки та полички. Величезна висувна шухляда, яка працює аж на чотирьох направляючих. Стінка Неон-2 виглядає досить акуратно оскільки збирається за допомогою системи мініфіксів.

<<<Замовити стінку Неон-2>>>

Вітальня Неон-2 розміщена на міцних блискучих ніжках. Саме тому її легко можна пересувати не боячись пошкодити покриття.  Ручки хоч і пластикові, та в середині розміщена різьба, тому вони надійно кріпляться болтами до фасадів. Завіси досить міцні та надіні, до того ж виробник рівномірно розпреділив їх в кількості 4 штуки на один фасад.

Розміри: 

Ширина 3400 ммВисота: 2180 ммГлибина: 605 ммНіша-тв: 996/1195 мм

Дивіться відео:

Можливо у Вас виникли додаткові запитання. Вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Ми передзвонимо та дамо вичерпну відповідь

One thought on “Неон-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *