Передпокій Оріон

Оріон


Передпокій Оріон недавно поставили в серійне виробництво. Фабриці як раз бракувало недорогої та компактної прихожої, яка б гарно вписувалася в сучасні інтерєри. І таким рішенням стала нова модель під назвою Оріон.
Невідємним плюсом цього передпокою є ціна. Оріон складається з двох частин. Саме тому навіть в дуже маленьких коридорах можна легко розмістити таку прихожу.
Сучасний колір дуб сонома підходить до різних інтерєрів. Можлива комбінація цього кольору з білими фасадами що також виглядає дуже гарно.
Нижня частина має тумбу для взуття. Місце де можна присісти та невеличку шухлядку для дрібних речей. Є можливість докомплектувати передпокій Оріон мякою подушкою для сидіння.
Якщо Вам потрібна недорога та зручна прихожа, Ви можете замовити Оріон або інший комплект меблів для передпокою на нашому сайті.

2 коментарі до “Передпокій Оріон”

  1. Качество приобретенной мной кухни находится где на уровне между 0 и 1 звездой. Кухня пришла вся в сколах, недостающее количество шурупов для сборки, в моем варианте пришел даже один фасад неподходящий по коробу. И в итоге всего мне сказали что она дешевая, поэтому качественно делать ее ненужно(дешево это 9800 за 2м кухню)! Не рекомендую покупать кухни этого производителя! Впридачу дозвонится на завод в отдел рекламации невозможно. Местные дилеры также морозятся!!! Зря потратил деньги!!!

    1. По перше ми вам не продавали, по друге це не фабрика, а інтернет магазин! По четверте нащо ви сюди пишете якщо ви у нас нічого не замовляли!!! Дивиться уважно куди і кому пишете!!! Для особо одаренных повторю ЭТО НЕ ФАБРИКА А ИНТНРНЕТ МАГАЗИН И ЗАКАЗИВАЛИ ВЫ НЕ У НАС!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *