Передпокій Оріон

Оріон


Передпокій Оріон недавно поставили в серійне виробництво. Фабриці як раз бракувало недорогої та компактної прихожої, яка б гарно вписувалася в сучасні інтерєри. І таким рішенням стала нова модель під назвою Оріон.
Невідємним плюсом цього передпокою є ціна. Оріон складається з двох частин. Саме тому навіть в дуже маленьких коридорах можна легко розмістити таку прихожу.
Сучасний колір дуб сонома підходить до різних інтерєрів. Можлива комбінація цього кольору з білими фасадами що також виглядає дуже гарно.
Нижня частина має тумбу для взуття. Місце де можна присісти та невеличку шухлядку для дрібних речей. Є можливість докомплектувати передпокій Оріон мякою подушкою для сидіння.
Якщо Вам потрібна недорога та зручна прихожа, Ви можете замовити Оріон або інший комплект меблів для передпокою на нашому сайті.

One thought on “Передпокій Оріон

  1. Качество приобретенной мной кухни находится где на уровне между 0 и 1 звездой. Кухня пришла вся в сколах, недостающее количество шурупов для сборки, в моем варианте пришел даже один фасад неподходящий по коробу. И в итоге всего мне сказали что она дешевая, поэтому качественно делать ее ненужно(дешево это 9800 за 2м кухню)! Не рекомендую покупать кухни этого производителя! Впридачу дозвонится на завод в отдел рекламации невозможно. Местные дилеры также морозятся!!! Зря потратил деньги!!!

    1. По перше ми вам не продавали, по друге це не фабрика, а інтернет магазин! По четверте нащо ви сюди пишете якщо ви у нас нічого не замовляли!!! Дивиться уважно куди і кому пишете!!! Для особо одаренных повторю ЭТО НЕ ФАБРИКА А ИНТНРНЕТ МАГАЗИН И ЗАКАЗИВАЛИ ВЫ НЕ У НАС!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *