Про нас

Мебель Сервіс Радехів

Вітаємо Вас шановні читачі. Ви зайшли на сайт що реалізує продукцію фабрики Мебель-Сервіс яка розташована в місті Радехів. В даному розділі нашого інтернет-магазину представлена продукція саме цього виробника. Тут Ви можете переглянути фото, ознайомитись з цінами, почитати про нас чи виробника цих меблів.

мебель сервіс радехів

Мебель Сервіс

Мебель-Сервіс Радехів – саме так шукає багато людей цього виробника. Де хто вводить в строку пошукової системи фрази: “радехівські меблі”, “кухні радехів” і т.п. Все це стосується львівської меблевої фабрики Мебель-Сервіс. По статистиці самих пошукових систем такі фрази стають популярнішими з кожним роком. Це означає, що все більше людей довіряють виробнику.

Ціна відгуків

В інтернеті Ви знайдете багато відгуків про Радехівську фабрику Мебель-Сервіс. Серед них будуть як позитивні – від вдячних покупців, так і негативні – зроблені на замовлення конкурентів. Фабрика розвивається досить динамічно, при цьому ціни піднімаються не так стрімко, як вінших виробників. Така ситуація не подобається конкурентам, саме тому на офіційний сайт фабрики Мебель-Сервіс постійно здійснюються атаки. Замовляються негативні відгуки в людей, які за копійки готові ввести в оману населення великої країни.

Як би не старалися недобросовісні конкуренти нашкодити цьому виробнику, поки що це не вдається. Статистика – вперта річ, а вона показує – що продукція Мебель-Сервіс займає лідируючі позиції на меблевому ринку України. Колони фур які стоять вчерзі на загрузку в м Радехів – яскраве тому підтвердження. Європейські країни не купували би неякісні меблі в цього виробника. Та й серед наших покупців досить великий процент задоволених людей.

Коротка історія Мебель-Сервіс Радехів

Все починалося майже 20 років тому назад в місті Радехів де зародився бренд Мебель-Сервіс. Невеличка група людей розпочала виробництво корпусних меблів, з дебільшого кухонних гарнітурів. Тоді мало хто знав що через кілька років словосполучення львівські меблі буде осоціюватися з радехівською фабрикою Мебель-Сервіс.

Ми працювали з цим виробником з самого початку тому знаємо всю його історію. На наших очах гаражне виробництво меблів перетворилося в гіганта, якого сьогодні добре знають в багатьох країнах. Поступово виробництво розширилося з явився цех м яких меблів, розпочалося виробництво меблів з масиву.

В наш час

Сьогодні фабрика майже повністю оновила каталог своєї продукції. Дизайнери працюють, як то кажуть, на повну. Постійно з являються нові моделі та модернізуються старі. Керівництво вкладає зароблені кошти в розвиток – закуповується нове обладнаання, здійснюється перехід на повний цикл виробництва. Все це дає мешканцям Радехова та близьких населених пунктів нові робочі місця, а жителям цілої України, недорогі, практичні меблі.

Мебель Сервіс Радехів каталог

Якщо Ви бажаєте придбати меблі цього виробника, ласкаво просимо в каталог. Тут знайдуться меблі для всіх. На Вас чекають стильні чи класичні спальні, оригінальні вітальні, передпокої, меблі для діток, кухонні гарнітури та багато іншого. Каталог цієї фабрики досить різносторонній. Тут є вироби як для любителів класики, так і для шанувальників модерну. Одним словом, дивіться самі та вибирайте те що Вам найбільше до вподоби.