спальня флоріс

Спальний гарнітур Флоріс

Спальні меблі Флоріс 

Вітаю Вас шановні відвідувачі нашого сайту. Сьогодні ми завершуємо огляд спальних гарнітурів від львівської фабрики Мебель-Сервіс. Остання модель про яку ми розкажемо в 2017 році називається Флоріс.  

Гарнітур прикрашений квітами. Класична спальня Флоріс. Має незвичну комплектацію. Виготовлений за сучасною технологією з використанням досить якісної фурнітури. 

спальня флоріс

Спальня Флоріс є модульною і продається по елементах які кожен може підбирати взалежності від своїх потреб. В комплект входить два варіанти шаф – пятидверна та тридверна. Комод на три шухлядки. Класичний туалетний столик – трюмо. До речі, єдина модель такого плану в каталозі цього виробника. Двоспальне ліжко з тумбочками. 

Замовити спальню Флоріс >>>

Гарнітур спальних меблів Флоріс виготовлений з ЛДСП в одному світлому кольорі – клен. Фасади з візерунками, які наносяться спеціальною, зносостійкою фарбою та покриваються лаком. Раніше такі фасади називали полірованими. 

Пятидверна шафа Флоріс складається з трьох відділень. Центральне поділене зручними поличками ДСП. Два бокові розраховані під вішаки для довгого одягу. Центральна частина обладнана двома невеликими шухлядками. Закривається одним фасадом з дзеркалом. Інші відділення закриваються двома дверцятами кожне. 

пятидверна шафа флоріс

Тридверна шафа від цього гарнітуру є досить компактною. Складається з двох частин. Праве відділення поділене полицями для складання одягу. Ліве має велику полицю та дві висувні шухлядки. Про те значна частина цієї секції розрахована під довгий одяг, який зберігається на вішаках. 

тридверна шафа флоріс

Комод Флоріс складається з трьох висувних шухляд. Центральна має малюнок – квіти. Боковини та цоколя цього виробу виготовлені з ДСП. Всі інші елементи – кришка та фасади шухлядок зроблені з глянцевої плити та прикрашені своєрідними візерунками. Шухлядки працюють на сучасних телескопічних направляючих. 

комод флоріс 3ш

Туалетний столик Флоріс, точніше трюмо. Складається з двох відділень. Кожне з них поділене полицями та закривається глухими дверцятами. По центру розміщена неглибока шухлядка для косметики. Дзеркало складається з трьох частин, які регулюються в залежності від потреб користувача. 

туалетка флоріс

Двоспальне ліжко Флоріс продаєтбся з фабричними ламелями. Така система розрахована під ортопедичний чи простий матрац на пружинному блоці. Можна використовувати матраци на твердій основі, але практика показує що це недоцільно. До ліжка додаються приліжкові тумбочки що продаються тільки комплектом (2шт). 

ліжко флоріс 160

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання відносно спальні Флоріс, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо та надамо всю необхідну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *