спальний гарнітур Даллас

Спальня Даллас

Класичні спальні меблі Даллас

Пропонуємо Вашій увазі огляд системи спальних меблів Даллас. Модель виконана в класичному стилі. Про те зовсім недавно фабрика Мебель-Сервіс випустила новий варіант спального гарнітуру Даллас в сучасних кольорах темне венге/дуб сомоа. В цьому варіанті переважають строгі чіткі лінії. Добавились дизайнерські ручки, та й взагалі – спальня стала молодіжною.

спальний гарнітур Даллас

Таким чином бюджетний спальний гарнітур випускається в двох варіантах – строга класика в кольорі каштан та сучасна модерн – в нових кольорах венге/самоа. Обидва варіанта цієї моделі є модульними. Тобто, Ви маєте змогу комбінувати свою унікальну спальну кімнату з елементів системи Даллас.

Замовити цю спальню >>>>

Елементи комплекту спальних меблів

В комплект цього гарнітуру входять такі елементи – три варіанти шаф, серед яких кутова. Двоспальне ліжко з тумбочками. Комод, туалетка та дзеркало, а також пенал. В іншому сучасному варіанті вибір трохи менший. В принципі, Ви самі можете переглянути елементи цих моделей спальних меблів на фото.

В класичному варіанті спального гарнітуру Даллас використана більш міцніша фурнітура. Наприклад, завіси тут більші, ручки металеві. Направляючі шухлядок звичайні роликові, в обидвох варіантах цього спального гарнітуру.

спальний комплект даллас

Особливої уваги заслуговує система кріплення дзеркал. Виробник передбачає кріпити їх на двосторонній скотч (липку стрічку). Цей варіант неможна назвати самим надійним, тому ми додатково кріпимо дзеркала на силікон чи рідкі цвяхи. Це саме рекомендуємо робити й Вам, якщо захочете зібрати спальню Даллас самостійно.

Кутова шафа Даллас має два відділення, нижню та верхню полки. Одне з них розділене навеликими поличками, інше має трубу під довгий одяг. Дводверна шафа цього гарнітуру розділена на відділення для довгого одягу та нижню секцію що закривається двома глухими фасадами. Найпрактичнішою є чотиридверна шафа – з полицями, шухлядками, трубою під одяг на вішаках та двома дзеркалами.

даллас венге самоа

Комод – звичайний, класичний. Хоча в сучасному варіанті цієї спальні є великий комод з дверцятами та шухлядками. Туалетка з двома шухлядками та відділеннями що закриваються дверцятами. Дзеркало продається як окремий елемент. Вішається на стіну над комодом, туалеткою, або де забажає господар.

Ліжко в спальному гарнітурі Даллас складається з потовщеного корпусу, двох побічниць. Узголівя вище. Додатково укріплене кутниками. Передбачене під мякий двосторонній, або односторонній матрац. Має спеціальний підклад – деревянні ламелі, який при необхідності можна замінити.

Деякі елементи цієї спальні зібрані нашими майстрами в с. Микитинці що біля Івано-Франківська:

комод 4ш
Комод
ліжко 160
Ліжко
прикраваткі далласа
приліжкові

 

 

 

 

 

 

Спальня Даллас є модульною. Ви можете замовити кожен елемент цього гарнітуру окремо, або скомплектувати необхідну комбінацію. Наприклад, ліжко та комод, шафу, туалетку і т. п. Якщо в Вас залишились запитання стосовно цих меблів, вкажіть свій номер у формі нижче. Наші спеціалісти звяжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *