Спальня Домініка

  • від
спальня домініка

Класична спальня Домініка

Один з варіантів класичних меблів. Можливо, коли будете читати цю статтю, спальня Домініка буде знята з виробництва. Тим не менше, ми публікуємо огляд цієї спальні оскільки вона ще є на залишках. Як і всі меблі фабрики Мебель-Сервіс, гарнітур є модульним, тобто, розкомплектовується та продається по елементах.

спальня домініка

Спальня Домініка виготовлена з дерево-стружкової плити вищого гатунку. Спальня відноситься до бюджетних. Але в цьому випадку невисока ціна не є наслідком заниження якості. В спальному гарнітурі Домініка використана та ж сама фурнітура що й в інших комплектах. Пружинні металеві завіси, перевірені часом роликові направляючі та ручки з міцного сплаву.

Замовити спальню Домініка >>>

В комплект цього гарнітуру входить тридверна шафа. Вона в свою чергу поділена на секції з полицями та трубою під вішаки. Закривається трьома ДСП фасадами. Центральний прикрашений заокругленим дзеркалом, а два бокові спеціальним декором. Дзеркало кріпиться на двосторонню липку стрічку. Можна використовувати додаткове кріплення (силікон або рідкі цвяхи).

Елементи спального гарнітуру Домініка

Ще один необхідний в спальній кімнаті елемент – це комод. Без цього виробу в деяких випадках важко обійтися. Комод Домініка виготовлений з ЛДСП (16 мм) в кольорі горіх. Складається з трьох шухлядок які, в свою чергу, працюють на роликових направляючих. Фасад шухлядки кріпиться до корпусу саморізами. Ручки виготовлені зі спеціального сплаву. Дно шухлядок укріплене поперечними царгами, що дозволяє максимально завантажити шухляду.

Прикрасою спального гарнітуру Домініка є туалетний столик. Дзеркало зі своєрідними вирізами. Права тумба закрита дверцятами та поділена полицею. По центру розміщена полиця для косметики. Зліва відкритий невеличкий стелаж поділений полицями. Туалетний столик без шухлядок, на це потрібно звертати увагу тим кому вони необхідні.

Двоспальне ліжко розраховане під каркасний матрац. Тобто, матрац має бути на деревяному каркасі, як правило, такі матраци йдуть односторонні. Але якщо Ви захочете мякий ортопедичний матрац, то необхідно докупити спеціальний підклад з буковими ламелями. Біля ліжка передбачено дві приліжкові тумбочки.

Якщо в Вас залишились запитання стосовно спального гарнітуру Домініка, залиште номер телефону в полі нижче. Ми передзвонимо для уточнення всіх деталей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *