спальний гарнітур фієста

Спальня Фієста

Сучасна спальня Фієста

Вітаємо Вас шановні читачі блогу та відвідувачі нашого сайту, який називається Смерічка. Ті хто слідкує за нашими новинами знають, що тут ми публікуємо свіжу та актуальну інформацію про моделі меблів, які виготовляє львівська фабрика Мебель-Сервіс. Для тих хто тільки приєднався, нагадуємо, що зараз ми публікуємо цикл оглядів спальних гарнітурів. Тема нашої сьогоднішньої публікації – спальний гарнітур Фієста.

спальний гарнітур фієста

На жаль ми не можемо багато розказати про цю спальню, оскільки вона ще навіть не поставлена на конвеєр. Виробних випустив лише кілька пробних варіантів, які до речі, розійшлися досить швидко. Враховуючи тенденцію цього львівського виробника до позитивних змін, можна сказати, що спальня Фієста досить вдалий та практичний спальний гарнітур. Про те як воно буде, побачимо в 2018 році.

Замовити спальню >>>

В цьому варіанті виробник застосував нову, досить незвичну технологію вибіркового лакування, що виглядає, мяко кажучи, сміливо. Але для сучасних дизайнів спальня Фієста якраз те що треба. Навряд чи ці меблі доповнять інтерєр кімнати де шпалери в квіточку, та в сучасні динамічні дизайни будуть вписуватися ідеально.

Елементи спального гарнітуру

Спальня фієста від мебель сервіс, як і всі товари цієї фабрики є модульною. Ви можете вибирати будь-які елементи та комбінувати їх між собою як завгодно. В комплект входить велика та вмістима шафа-купе. Закривається вона двома комбінованими фасадами (без дзеркал). Поділена на дві рівні частини – одна з досить широкими полицями, інша з трубою під вішаки для довгого одягу. Шафа Фієста має дві внутрішні шухлядки для зручного зберігання дрібних речей.

шафа купе фієста

Особливої уваги заслуговує велике двоспальне ліжко. Воно має досить таки широке узголівя на якому вмонтовані приліжкові тумбочки. Тому в першу чергу, звертайте увагу на розміри – зокрема ширину бильця. В цьому ліжку передбачені стандартні фабричні ламелі для ортопедичних, або мяких матраців. Ламелі замінити неможливо, або краще сказати – недоречно їх міняти, оскільки вони монтуються до корпусу ліжка Фієста.

двоспальне ліжко фієста

Комод від цього гарнітуру можна назвати справжнім «витвором мистецтва». Збиральники називають його «космічний корабель». Насправді збирається він досить важко, але виглядає неперевершено. До того ж комод Фієста добре продуманий. Тут є шухлядки, відділення з полицями що закриваються глухим фасадом, а також відкриті полички. Дзеркала вішається над комодом, або в іншому місці.

комод фієста

На жаль розказати про цей гарнітур більше не можемо, оскільки деяких його елементів ми навіть не бачили. Але ми обовязково доповнимо цю статтю новою інформацією як тільки вона зявиться.

Маєте додаткові запитання? Залиште свій номер в полі нижче. Ми передзвонимо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *