спальня кантрі

Спальня Кантрі

Сучасний спальний гарнітур Кантрі 

Знову раді вітати Вас шановні читачі нашого блогу та відвідувачі інтернет-магазину. Сьогодні ми розкажемо про спальню Кантрі, яку фабрика Мебель-Сервіс запустила в серійне виробництво в на початку 2017-го року. 

спальня кантрі

Спальня Кантрі – це безперечно новинка. При чому, не тільки зовні, але й всередині. Виробник використав повністю інший підхід. Сучасні матеріали, технології та фурнітуру останнього покоління. Спальня Кантрі – нове слово в сучасному світі меблів. 

Замовити спальню в інтернет-магазині >>>>

Досить практичним рішенням в спальні Кантрі є велика та вмістима шафа-купе. Перше на що хочеться звернути увагу – естетичність виробу. Всі частини розсувного механізму сховані та прикриті декоративними накладками. Крім цього, використана система збірки за допомогою мініфіксів що також допомагає прибрати з зовнішньої частини меблевих виробів елементи кріплення та перенести їх в середину. 

Корпус шафи Кантрі виготовлений з ДСП. Характерною ознакою є те, що деталі які найбільш піддаються зносу, потовщені. Шафа складається з трьох відділень. Два бокові для довгого одягу, центральне – поділене полицями. Центральні дверцята з дзеркалами. Обладнані спеціальними пневматичними доводчиками що забезпечують вищий рівень комфорту при користуванні. 

Комод Кантрі також має свою родзинку. Найперше – це дверцята, які відкриваються без ручок одним лише дотиком руки. Кришка зроблена з невеличкими бортиками. Боковинки потовщені. Комод Кантрі має три шухлядки та два відділення з дверцятами.  

Дзеркало цього гарнітуру продається окремо. Як правило, воно вішається над комодом коли комплектується повністю гарнітур.  

ліжко кантрі

Ліжко від спального набору Кантрі містить в собі дві новинки що не характерні минулим виробам фабрики Мебель-Сервіс. Перше – мяке узголівя обтянуте міцними шкірзамінником де в якості наповнювача використаний ППУ. Друге – вмістимий висувний короб для білизни, що також дуже зручно в користуванні. 

Невисока ціна. Потовщені боковини та кришки елементів, стильний дизайн та якісна фурнітура забезпечують цьому гарнітуру досить високі позиції як в каталозі виробника, так і на меблевому ринку. 

Якщо Ви маєте запитання стосовно спальних меблів Кантрі, залиште свій номер в полі нижче. Ми перетелефонуємо та надамо всю необхідну інформацію: 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *