спальний гарнытур квадро

Спальня Квадро

Спальний гарнітур Квадро

Раді знову вітати Вас шановні читачі та відвідувачі нашого сайту. Для тих хто приєднався, нагадуємо, ми продовжуємо серію публікацій на тему спальні гарнітури від Мебель-Сервіс. Ми проводимо огляд як старих, так і нових моделей спалень. Для того, щоб вибираючи меблі Ви мали точну інформацію про вироби які збираєтесь придбати. Одним з таких гарнітурів є система спальних меблів Квадро.

спальний гарнытур квадро

Ця новинка по справжньому зійшла з конвеєра лише наприкінці 2017 року, хоча виробник анонсував появу таких меблів значно раніше. Меблі відносяться до модульних тому розкомплектовуються. Ви можете придбати цю спальню з розпашною шафою, чи з розсувною. Два варіанти комодів та багато інших елементів.

Замовити спальню Квадро >>>>

Всі модуль спальні Квадро виготовлені з якісної ДСП в сучасному кольорі рісінг ельм, що в поєднанні з білосніжними фасадам створює гармонію яка приваблює своєю незвичайністю. В той же час дизайн спальні кводро є досить простим. Строгі чіткі лінії дозволяють класифікувати меблі як сучасні. Саме в цьому гарнітурі новий підхід використали не тільки до обробки ДСП. Змінилася та покращилася фурнітура, система збірки, деталі стали більш продуманими.

Елементи системи Квадро

В комплект спальних меблів Квадро, як вже говорилося вище, входить шафа-купе. Складається вона з міцного корпусу, задньої ЛДВП стінки, що зроблена під колір корпусу. Шафа розділена на дві частини. Відділення що зправа складається з великих та досить містких полиць для зберігання різних речей. Відділення зліва обладнане трубою під вішаки та має дві внутрішні висувні шухлядки. Закривається двома фасадами без дзеркал, але з білосніжними глянцевими вставками.

система спальних меблів квадро

Розпашна шафа Квадро зроблена майже за тим самим дизайном що й шафа-купе. Тільки закривається вона чотирма фасадами. Крім того, розпашна шафа не обладнана шухлядками. Про те тут досить-таки багато місця. Одна частина розділена полицями, інша – з трубою для довгого одягу. Центральні фасади з дзеркалами, бокові – ЛДСП з невеличкими білосніжними вставками. Дверцята працюють на надійних пружинних завісах та прикрашені стильними ручками з міцного сплаву.

комод квадро 2д4ш

В комплект спальних меблів входять два комоди. Один з них – класичний комод на чотири шухлядки. Виготовлений з ЛДСП, обрамлений профілем МДФ. Шухлядки досить вмістимі та добре укріплені. Верхня шухлядка виготовлена з білої, глянцевої плити. Другий комод більш вмістимий. Добре укріплена кришка дозволяє використовувати його як ТВ-тумбу. Центральна частина з шухлядками. Два бокові відділення поділені полицями та закриваються білосніжним глянцевими фасадами.

Ліжко Квадро виготовлене в сучасному стилі. Радує те, що всі частини на які лягає найбільше навантаження потовщені. Обладнане спеціальним підкладом під ортопедичний матрац, який за бажанням клієнта, може бути підсиленим. Приліжкові тумбочки досить компактні та гарно вписуються в загальний дизайн виробу. Складаються з двох шухлядок. Верхня з білосніжним фасадом, нижня в кольорі рісінг ельм.

Якщо у Вас залишились запитання стосовно спального гарнітуру Квадро чи якихось його окремих елементів, залиште свій номер в полі нижче. Ми передзвонимо та надамо всю необхідну інформацію:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *