Спальня Людовік

  • від
спальня людовік новий

Спальний гарнітур Людовік

Такою величною назвою фабрика Мебель-Сервіс нагородила свою досить вдалу систему корпусних меблів для дому. Сьогодні ми розкажемо про спальний гарнітур системи Людовік. В каталозі виробника ці меблі знаходяться в розділі системи, оскільки з модулів можна скомбінувати прихожу, кабінет, вітальню, або спальню. Деякі елементи можливо використовувати як меблі для дитячих кімнат.

спальня людовік новий

Сьогодні ми говоримо про спальню Людовік, оскільки продовжуємо цикл публікацій присвячених спальним гарнітурам відомого львівського виробника. Скажу Вам по секрету, Людовік це відповідь українських меблевиків конкурентам з сусідньої Польщі.

Купити спальню Людовік >>>

В комплект про який йде мова сьогодні входять такі модулі: чотиридверна шафа, ліжко з двома тумбочками, дзеркало та комод. Про те Ви можете вибрати інші елементи. Наприклад, меншу шафу, більший комод, односпальне ліжко і т.п. Всі елементи спальні виготовлені з міцної ЛДСП в кольорі каштан. Людовік – це на сто відсотків класичні меблі, тому підходять до саме таких інтерєрів.

При виробництві цього спального гарнітуру використана міцна та надійна фурнітура. Стальні пружинні завіси (35 мм). Надійні роликові направляючі. Міцні ручки зроблені під старовину, які надійно кріпляться болтами. Дзеркала на дверцятах шафи кріпляться за допомогою двостороннього скотчу. Ми традиційно рекомендуємо додатково використовувати клей для дзеркал, наприклад, рідкі цвяхи.

двоспальне ліжко Людовік

Традиційним та навідємним атрибутом будь-якої спальні є ліжко. В даному випадку представлене ліжко Людовік 160 (двоспальне). Його корпус виготовлений з міцної, потовщеної плити. Добре укріплений спеціальними кутниками. Побічниці з ЛДСП, але прикрашені масивними карнизами та цоколями МДФ. Ліжко розраховане під ортопедичний, або будь-який мякий, безкаркасний матрац. В комплект входять стандартні фабричні ламелі, які за бажанням клієнта можна замінити на підсилений металевий вклад.

В стандартний комплект спальних меблів Людовік входить вмістима чотиридверна шафа. Переднє відділення з дзеркалами. Я пишу переднє, бо воно на кілька сантиметрів виступає. Точніше буде – центральне. Внизу цього ж відділення розміщені дві висувні шухлядки. Бокові частини поділені полицями та передбачені для складання одягу чи інших речей. Кожне з них закривається двома фасадами – МДФ профіль зі вставкою.

чотиридверна шафа людовік

Про комод багато сказати не можу. Тут використаний класичний комод на пять висувних шухляд. Цей виріб, як інші елементи системи виглядає досить багато за рахунок масивного цоколя. Шухлядки працюють на роликових направляючих. Потовщена кришка дозволяє використовувати елемент як ТВ тумбу. Шухлядки добре укріплені. Після модернізації виробу фабрика використовує полегшені фасади, що значно зменшує навантаження на шухлядки. Дві менші верхні шухляди дозволяють зберігати дрібні речі. Саме тому такий комод часто використовують в передпокоях.

Якщо в Вас залишились запитання щодо елементів спального гарнітуру Людовік ми з радістю дамо вичерпну відповідь. Залиште свій контактний номер телефону в полі нижче. Наш менеджер перетелефонує Вам:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *