Спальня Маркос

  • від
спальний гарнытур маркос

Огляд спального гарнітуру Маркос

Раді вітати Вас шановні читачі на сторінках нашого Блогу.  Сьогодні хочу Вам запропонувати огляд нової спальні від львівської фабрики Мебель-Сервіс. Спальний гарнітур Маркос. Проста, та в той же час елегантна спальня. Прості чіткі лінії. Білосніжні фасади. Практична та недорога фурнітура – дають право відносити ці спальні меблі до категорії бюджетних молодіжних виробів.

спальний гарнытур маркос

Як і більшість спалень цієї фабрики гарнітур Маркос є модульним. Спальня розкомплектовується та продається по елементах. Ви можете придбати будь-який модуль цієї спальні окремо, або підібрати собі необхідну комбінацію. Наприклад, замовити тільки ліжко та комод.

Замовити спальню Маркос >>>

Меблі для спальної кімнати Маркос виготовлені з ламінованої дерево-стружкової плити (ЛДСП).  В стандартний комплект входить чотиридверна шафа, комод, ліжко з тумбочками та дзеркало. Відмінністю спального гарнітуру Маркос, є можливість вибрати між стандартним двоспальним ліжком (160) та розширеним (180).

Елементи спального гарнітуру Маркос

В цьому спальному гарнітурі передбачена класична, розпашна чотиридверна шафа. Складається з двох одинакових за розмірами частин. Ліве відділення має лише одну полицю, що призначена для складання речей які часто не використовуються. Більша частина цієї секції призначена для довгого одягу який вішається на спеціальну трубу. Праве відділення має зручні полиці. Закривається двома дзеркальними та двома глухими фасадами.

шафа маркос

Комод Маркос теж має деякі особливості. Наприклад, кришка з потовщеної плити (32) мм. Такий виріб легко витримає будь-який телевізор як сучасного, так і минулого зразка. Тут мається на увазі те, що кришка не прогнеться під вагою телевізора чи чогось іншого і не буде заважати відкриванню верхньої шухлядки, як це було в попередніх моделях. Комод Маркос складається з чотирьох досить глибоких та вмістимих шухляд.

комод маркос

Велике вмістиме ліжко Маркос, як вже говорилося вище, можу бути двох розмірів. Про те, конструкції в них одинакові. Збільшується лише ширина виробу. Це двоспальне ліжко має свою, фабричну систему ламелей, тому використовувати тут металевий підклад неможливо. В загальному, ліжко Маркос має досить сучасний вигляд. Воно без переднього бильця (побічниці). Короб виготовлений з ДСП, досить високий. Узголівя високе, з білою вставкою.

При виробництві цього гарнітуру виробник розробив новітню систему збірки. Більшість елементів збирається за допомогою мініфіксів та ексцентриків. Така система забезпечує естетичний вигляд та можливість багато разів збирати та розбирати меблі з допомогою лише однієї викрутки.

Шановні відвідувачі нашого сайту. Якщо в Вас залишились запитання стосовно спального гарнітуру Маркос, вкажіть свій номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо Вам та відповімо на всі запитання:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *