мілано вишня портофіно

Спальня Мілано

Спальні меблі Мілано

Не так давно велика Українська фабрика Мебель-Сервіс випустила на ринок дві класичні моделі – Барокко та Мілано. Якраз про останню ми хочемо поговорити в сьогоднішній публікації. Спальня Мілано представлена виробником в двох кольорах. Тому, сміливо можна сказати, що вона підійде під будь-який інтерєр за умови що той виконаний в класичному стилі.

мілано вишня портофіно

Отже, цей гарнітур виконаний з ламінованої дерево-стружкової плити в кольорах вишня портофіно (червонуватий) та полярна береза, або береза тундра (світлий) з характерною для цього дерева структурою. Фасади, як і в більшості спальних гарнітурів – потовщений МДФ з своєрідними візерунками.

Замовити спальню Мілано >>>

Меблі для спальні Мілано є модульними. Кожен елемент можна придбати окремо. Досить часто буває так, що наприклад, не вміщається одна тумбочка біля ліжка. В цьому випадку проблема вирішується тим що можна від однієї відмовитися, або замовити ліжко взагалі без «прикраваток». Виробник пропонує на вибір два варіанти шаф – велику пятидверну та трохи компактнішу чотиридверну шафу Мілано.

Елементи гарнітуру

В комплект не входить туалетний столик. Про те, комод сконструйований так що може замінити його, хоча б частково. Верхня шухлядка комоду якраз передбачена під дрібні речі, наприклад, жіночі косметичні приладдя. Окремо дзеркало що вішається над комодом, можна закріпити на необхідній для жінки висоті. Крім того, три нижні вмістимі шухляди будуть виконувати свою роль.

Як ми вже писали вище, в цьому спальному гарнітурі передбачено дві шафи. Перший варіант шафа Мілано 5д. Вона складається з великого центрального відділення де надійно закріплена досить міцна труба під вішаки. Ми пишемо надійно тому що по боках вона кріпиться флянцями, а по середині спеціальним металевим тримачем, який до речі, регулюється на необхідну висоту. Центральні дверцята з дзеркалами – глуха фальш панель, інші чотири дверки відкриваються та працюють на сучасних пружинних завісах.

Мала шафа від цього гарнітуру також складається з центрального відділення під вішаки, яке має дві додаткові полиці. Два бокові відділення складаються з поличок та основ ДСП призначених для складання одягу чи інших речей. Центральні фасади з дзеркалами. Бокові дверцята глухі. Задня стінка ЛДВП зроблена під колір корпусу виробу. Дзеркала кріпляться на спеціальні пластмасові склотримачі. Ручки виготовлені з міцного металу, зроблені під старовину, кріпляться гвинтами. В шафі немає шухлядок. Звертайте на це увагу при виборі свого спального гарнітуру.

двосальне ліжко мілано

Ліжко Мілано зроблене за сучасною технологією. Укріплене кутниками та двома поперечними зрізаними під кутом основами. Така конструкція ховає від погляду зайві елементи кріплення. Зроблене досить акуратно. Нігде не видно зовнішнього кріплення – шапочок гвинтів, саморізів і т.п. В комплект входять фабричні ламелі. Про те від них можна відмовитися на користь сучасного металевого вкладу з буковими ламелями, який може значно продовжити строки експлуатації цього двоспального ліжка. Узголівя та переднє бильце зроблені з товстого МДФ, надійно кріпляться до корпусу міжсекційними стяжками та спеціальними гвинтами.

Якщо у Вас залишились додаткові запитання стосовно спального гарнітуру Мілано – вкажіть номер вашого телефону в поле нижче та натисніть кнопку «Відправити». Ми побачимо Ваше звернення та перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *