мебель сервіс

Спальня Рома

Спальня Рома – меблі що прикрасять ваші покої

Неперевершена Рома. Ця спальня своєю роскішю не поступається тим, на яких спали римські правителі. Вона вишукана, оригінальна, практична, недорога в своєму класі, та й в загалі рахується кращим витвором креативних дизайнерів фабрики Мебель-Сервіс.

roma-klen
Рома клен

roma-korin
Рома корінь

Далеко не в кожного сьогодні є можливість придбати дорогі італьйські меблі. Саме тому фабрика Мебель Сервіс запропонувала укранцям альтернативний варіант – спальня Рома, яка коштує майже на половину дешевше. Тим не менше при виготовлені цього гарнітура використовується таж сама технологія що й для дорогих меблів.

 dzerkalo-roma-klen komod-roma-klen
 komod-roma-korpus lijko-roma-klen
 lijko-roma-korpus prikrovatki-roma
 shafa-roma-6d shafa-roma-klen
 komod-roma-kor komod-roma-koryn
 lijko-roma-160 shafa-korin-6d
 shafa-roma shafa-roma-korin

Спальня Рома – це в першу чергу меблі для просторих покоїв. Якщо стоїть питання щоб розмістити її в спальні звичайної міської квартири, то однозначно слід вибирати комплект з чотиридверною шафою.

<<<Замовити спальню рома з шестидверною шафою>>>

<<<Замовити спальню Рома з чотиридверною шафою >>>

Цей комплект меблів не тільки гарно виглядає, але й є досить практичним. Проектуючи спальню Рома львівські дтзайнери не обділили увагою потребу наших людей зберігати багато різних речей. Саме тому спальня Рома є вмістимою. Великі полиці в шафах, відділення для довгої одежі та глибокі шухляди – це основні її переваги в плані практичності та зручності.

Дивіться відео:

Що стосується фурнітури, то в цьому спальному наборі вона досить якісна. Направляючі повного висуву, металеві ручки, чотири рівномірно розміщені завіси на кожній дверці.

Відносно елементів декору, який саме й придає спальні Рома такого рлзкішного вигляду, то тут фабрика не розкриває технології їх виготоалення. Та наскільки нам відомо – це ударо стійкий пластик, що покривається спеціальним лако-фарбовим покриттям.

Розміри елементів спальні Рома:

 Фото виробу Назва Розміри: ширина/ висота/ глибина
 roma-shafa-4d Шафа 4д 1780/2250/520
 roma-shafa-6d Шафа 6д 2670/2250/520
 roma-komoa-z-dzerkalom Комод+дзеркало 1130/1860/430
 roma-prikrovatki Приліжкові тумби 450/460/360
 roma-lijko Ліжко ламелі 1900/1160/2100

Дзеркала кріпляться до фасадів з допомогою спеціальної двосторонньої липкої стрічки. Така технологія насторожує багатьох наших співітчизників, які привикли до того, що все має кріпитися “на мертво”.  Тому ми додатково кріпимо дзеркала на силікон, або рідкі цвяхи.

Спальня Рома не розкомплектовується. Про те покупці мають можливість вибрати цей гарнітур з шестидверною, або чотиридверною шафами. Окрім шафи в спальний комплект Рома входять такі елементи: комод з трьома шухлядками, дзеркало, дві приліжкові тумби та двоспальне ліжко.

Маєте додаткові запитання? Вкажіть Ваш номер телефону. Ми передзвонимо та відповімо на них.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *