Спальня Токіо

Спальна система Токіо

Досить практичні сучасні меблі від львівського виробника. Система Токіо включає в себе багато елементів. Ви маєте змогу скомбінувати свій унікальний комплект меблів для спальні. Для цього необхідно лише вибрати модулі, які найбільше підходять під Ваші потреби та розміри приміщення. Окремо хочеться сказати що меблі системи Токіо – це найкраще співвідношення ціни та якості.

токіо венге з кутовою шафою

Хоча я часто зустрічаю негативні відгуки в інтернеті про спальню Токіо – не можу з цим погодитися. Я особисто збирав цю спальню багато разів. Звичайно там є нюанси та незначні фабричні промашки, які легко вирішуються, якщо не робити з цього проблему. А саме це за звичай роблять збиральники в яких мало досвіду. Крім цього, такий спальний гарнітур є в моїх близьких і друзів і я можу бачити його в експлуатації оскільки часто їх навідую.

Замовити спальню в інтернет-магазині>>>

Найчастіше людей цікавить чи тріскає шкіра каймана яку використовують замість вставок. Тепер я можу відповісти на це запитання досить точно – за два з половиною роки використання гарнітуру Токіо я не бачу ніяких тріщин. Звичайно що я не можу розглядати чужу спальню під мікроскопом, але видимих тріщин чи хоча б схильності до них – не бачу. Думаю Ви розумієте, що цей матеріал не є шкірою крокодила. Це звичайний, але якісний шкірзамінник.

світла спальня токіо

Спальня Токіо від Мебель-Сервіс виготовляється в двох кольорах – темне венге та світлий ясен. Це універсальний гарнітур що одинаково гарно дивиться як в класичному інтерєрі, так і в сучасному стилі модерн. Єдине що хотілося б відмітити – такі меблі хочуть великого приміщення. Про те, це, як і все інше в публікації, є моєю особистою думкою і не претендує на роль останньої інстанції.

Як вже говорилося вище – гарнітур складається з багатьох елементів. Ви можете вибирати серед трьох варіантів шаф. Серед них компактна дводверна, вмістима кутова та практична чотиридверна. Кожна з цих шаф може докомплектовуватися пеналом. Наприклад, одного разу ми зєднали дводверну шафу з пеналом для того щоб отримати тридверну.

Система токіо передбачає три варіанти комодів. Найбільшим попитом користується комод 6ш з дзеркалом на всю висоту. Крім нього тут передбачено звичайний класичний комод та великий з шухлядками і дверцятами. Два туалетних столика та дзеркала до них. А от ліжко в цьому гарнітурі тільки одне. Тому розглянемо його трохи детальніше.

комод токіо мебель сервіс

Ліжко Токіо виготовлене з потовщеної плити ЛДСП (32 мм). Корпус укріплений спеціальними масивними кутниками. Узголівя зі вставкою шкіра каймана, вигнуте. Можна придбати зі звичайними фабричними ламелями, або підсиленим металевим вкладом. Розраховане під двосторонній, або ортопедичний матрац.

Шановні відвідувачі сайту, якщо у Вас залишились запитання стосовного елементів спальні Токіо, ми з радістю відповімо на них. Вкажіть номер свого контактного телефону в формі що розташована нижче та натисніть кнопку «Відправити»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *