спальня єва венге

Спальня Єва

Спальний гарнітур Єва

Новинка виготовлена львівською фабрикою Мебель-Сервіс. Цього разу виробник використав сучасну технологію оздоблення меблевих фасадів – шовкографія. В той же час спальня виявилась не дуже дорогою, хоча має досить значний відсоток схожості з дорогими спальними гарнітурами. Спальня Єва – сьогодні виготовляється в трьох варіантах кольорів. Один з них є бюджетним.

спальня єва венге

Цей спальний гарнітур зроблений в класичному стилі. В комплект входить стандартна, чотиридаерна шафа, комод, дзеркало та ліжко з двома тумбочками. Про кожен з цих елементів, ми розкажемо трохи нижче. Незважаючи на те, що спальня Єва виготовлена в класичному стилі, ці меблі досить часто купують до кімнат де переважає сучасний стиль.

Замовити спальню >>>>

Елементи спального набору Єва

Чотиридверна шафа Єва складається з двох частин. Одне з них поділене полицями. Центральне відділення з трубою під вішаки. Шухляди в цій шафі не передбачені. Закривається двома центральними фасадами з дзеркалами, та країніми зі своєрідним візерунком. Що стосується фурнітури, то в цьому виробі використані стандартні завіси (25) та металеві ручки. Дзеркала кріпляться на двосторонню липку стрічку. Ми рекомендуємо додатково кріпити їх на силікон чи якийсь інший клей для дзеркал.

спальня єва білий

Комод та дзеркало йдуть як окремі елементи. Корпус комоду виготовлений з ЛДСП, кришка потовщена. Комод Єва складається з чотирьох шухлядок. Разом вони формують спеціальний малюнок. Шухлядки додатково підсилені знизу спеціальними металевими пластинами. Працюють на сучасних направляючих (телескопічних) що дає змогу повністю висувати шухляду та покращує доступ до речей, які там зберігаються. Дзеркало Єва вішається на дюбеля (в комплект не входять) на спеціальне кріплення, що монтується під час збірки.

спальня єва макасар

Ліжко від комплекту спальних меблів Єва має високе узголівя з півкруглими формами, характерними вирізами та візерунком. З верху його прикрашає спеціальна декоративна надставка (корона). Передбачене під мякий ортопедичний матрац. Стандартні ламелі що є основою під матрац входять в комплект. Про те Ви маєте змогу придбати покращений варіант підкладу з металевим корпусом та буковими ламелями.

Що стосується приліжкових тумбочок, то вони зроблені по тому ж принципу що й комод. Корпус ЛДСП, потовщена кришка, телескопічні направляючі. Кожна тумба має дві шухлядки з візерунками (ліва/права). Ручки металеві, під старовину. Шухлядки є досить вмістимими.

Деякі елементи спального гарнітуру Єва зібрані нашими спеціалістами в с. Драгомирчани біля Івано-Франківська:

комод єва
Комод
шафа єва
Шафа
прикраватки єва
Прикраватки з дзеркалом

 

 

 

 

 

 

Ви можете замовити спальню Єва в нашому інтернет-магазині. Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле форми яка розміщена внизу, ми обовязково Вам перетелефонуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *