Стінка Аманда

  • від
система аманда

Меблі системи Аманда

Знову вітаємо Вас шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину. Ми продовжуємо огляд корпусних меблів для вітальні від фабрики Мебель-Сервіс. Сьогодні Ви зможете прочитати огляд стінки, яка має додаткові модулі. Вітальня Аманда зроблена так, що Ви можете самостійно регулювати її ширину вибираючи ті чи інші елементи.

система аманда

Стінка Аманда виготовлена в сучасному стилі. Корпус всіх елементів зроблено з ЛДСП в одному кольорі темне венге. Фасади мають приємний екзотичний відтінок – зебрано. Оригінальності додають профілі фасадів в кольорі металік, які створюють своєрідний контраст на загальному фоні виробу.

Замовити стінку Аманда >>>>

В даному випадку використана досить практична та оригінальна фурнітура. Всі нижні елементи, а також шафа та пенал, розміщені на спеціальних меблевих ніжках. Вони виконані в сріблястому кольорі і розставлені так щоб створювати мінімальне навантаження на підлогове покриття. Шухлядки працюють на перевірених часом роликових направляючих. Дверцята функціонують на пружинних завісах. Ручки кольору металік гарно вписуються в дизайн меблів.

Стінка Аманда складається з таких елементів. Базовий варіант:

 
 

Вмістима дводверна шафа. Хоча фасадів тут аж чотири класифікується вона як дводверна. Просто це таке дизайнерське рішення. За дверцятами заховано всього лиш два відділення. В залежності від потреб її можна використовувати як для довгого одягу, так і в якості полиці для складання речей.

З протилежного боку розміщено пенал. Зроблений він по тому ж таки принципу що й шафа Аманда. В принципі – це половина шафи просто з меншою глибиною. Пенал поділений полицями та закривається двома фасадами.

чотиридверна шафа аманда

По краях від шафи та пеналу розміщені вітрини. Це вузькі пенали поділені ДСП полицями. Вони, в залежності від бажання покупця, можуть бути повністю скляними, або комбінованими – низ закривається глухим фасадом, верх – скляним.

пенал комбінований

Центральна секція ділиться на дві половини. Нижня тумба ТВ має дві висувні шухлядки в низу та відкриті ніші для апаратури чи інших речей, зверху. Над тумбою ТВ розміщена велика надставка, повністю відкрита та поділена полицями. Таких секцій в стінці Аманда є дві – більша та менша.

Всі елементи ситсеми Аманда продаються окремо!

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились додаткові запитання стосовно стінки Аманда, залиште номер свого телефону в полі нижче. Ми побачимо та перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *