стінка барон

Стінка Барон

Стінка для вітальні Барон

Вітаємо Вас шановні читачі. Якщо ви хочете купити стінку для вітальні недорого, а головне, прочитати про неї, то прийшли за адресою. Тут ми пропонуємо ознайомитися з оглядами корпусних та мяких меблів. Сьогодні поговоримо про вітальню Барон від Мебель-Сервіс.

стінка барон

В принципі, ми вже писали про вітрину від цієї стінки де згадували про інші елементи. Справа в тому що це більше система, ніж стаціонарна стінка. В каталозі виробника вона так і позиціонується. Наприклад, Ви можете придбати саму центральну вітрину, або добавити до неї одну чи дві шафи, комод, пенал. Одним словом, комбінувати як завгодно.

Сьогодні мова йде про стінку Барон. Стандартний варіант цієї вітальні – шафа, вітрина та пенал. Деякі люди комбінують вітрину двома шафами. В більшості випадків це роблять коли потрібно заповнити простір, щоб закласти стіну, оскільки пенал є досить потрібним елементом для зберігання речей. Тому з точки зору вмістимості, краще придбати стандартну комплектацію.

Модернізована вітальня

 

Зовсім недавно ці меблі пройшли модернізацію, через що трохи прибавили в ціні. Про те, вітальня стала практичнішою. Скло виглядає серйозніше, навіть трохи імітує дорогий вітраж. Раніше до скла просто кріпилися золотисті смужки та декоративні елементи, що було трохи незручно. Зараз же, на вітрину нанесений малюнок спеціальною фарбою, скло можна легко протирати не боячись що якийсь декор випадково відірветься.

вітрина барон

Крім того, стінка Барон укомплектована покращеною фурнітурою. Фасади стали набагато легшими, а завіси міцнішими. Традиційну систему збірки замінили на сучасну – мініфікси. Виправили погрішність кута секцій-вітрин і фасади почали приставати краще. В шухлядки добавили додаткове кріплення та підсилення дна, що дозволяє збільшити термін служби цих елементів.

Замовити стінку Барон >>>>

Стандартна комплектація складається з таких елементів – вмістима дводверна шафа, пенал поділений полицями, центральна секція з шухлядами та надставка до неї, дві бокові випуклі секції з малими вітринами над ними. Нижні елементи, шафа та пенал розміщені на невеличких ніжках з меблевого пластику. Верхи прикрашає тонкий акуратний карниз.

стінка барон

Стінка Барон більше підходить до класичних віталень. В народі її називають «стиль Пшонки». Хоча такі меблі гарно дивляться в просторих приміщення з високими стелями. В більшості меблі Барон купують для приватних міських, або заміських будинків.

Шановні відвідувачі. Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання стосовно стінки Барон в цій публікації, то залиште номер свого телефону в полі нижче та натисніть кнопку «відправити». Ми перетелефонуємо та надамо необхідну інформацію в телефонному режимі:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *