вітальня діва

Стінка Діва

Класична стінка Діва

Знову раді вітати Вас на сторінках нашого сайту. Нагадуємо, що ми продовжуємо огляд стінок від Мебель-Сервіс. Тому сьогодні представляємо Вам публікацію про вітальню Діва, що користується популярністю вже багато років.

вітальня діва

Правда, в останньому півріччі стінка Діва від Мебель-Сервіс пройшла модернізацію, що зробило її більш конкурентно спроможною в своєму класі. Інженери фабрики виправили декілька незначних погрішностей, які трохи впливали на експлуатацію старіших модифікацій цієї стінки.

Замовити стінку Діва >>>>

Модернізована Діва

Вітальня Діва, як і раніше залишилась дуже вмістимою. Дві великі шафи розумно поділені на практичні секції. Три нижні глибокі секції. Одна з них має висувні шухлядки. Над кожною з цих секцій розміщені великі скляні вітрини. Скло стало краще ніж в каталожному варіанті. Раніше декоративні накладки просто кріпилися на скляні вітрини. Сьогодні візерунок наноситься фарбою, що надає йому схожості з дорогим вітражем.

меблі в зал діва

Також змінилися самі фасади. Вони стали легшими, тоншими, але міцнішими. Тепер вставка фасаду обрамлюється МДФ профілем. Така система знімає майже все навантаження на завіси. Карниз, як і раніше тонкий та акуратний з досить точно зарізаними кутами. До речі, точною підрізкою кутів може похвалитися далеко не кожен виробник корпусних меблів.

корпус вітальні діва

Меблі для вітальні Діва – це в першу чергу класика. Саме тому тут не передбачено місця для телевізора. Така стінка гарно дивиться в великому приміщенні де переважає класичний інтерєр. Пишні штори, камін, колони чи пілястри на стінах – те що найбільше пасує до цієї вітальні. Центральна секція для книг, прикрашена спеціальним декором з маленькими буковими вставками. Натуральне дерево безперечно додає вишуканості цьому меблевому виробу.

діва скло

Крім цього, після модернізації покращилась і якість фурнітури. Наприклад, сучасна система збірки за допомогою ексцентриків та мініфіксів. Дно шухляди фіксується не цвяшками як раніше, а входить в спеціальний паз що передбачений в корпусі. До того ж дно шухляди додатково укріплене. Направляючі та завіси залишились тими ж що й в старому варіанті. Це можна назвати оправданим кроком, враховуючи те що фасади стали значно легшими. Ручки досить надійні, металеві, зроблені під старовину.

діва

Шановні покупці. Якщо Ви маєте додаткові запитання стосовно вітальні Діва, залиште номер свого контактного телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо та дамо вам необхідну інформацію:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *