Стінка Франек

  • від
стінка франек

Сінка для вітальні Франек МДФ

Стара добра класика. Які виробники лиш не пробували робити стінку Франек. Про те, найбільше вона протрималася в каталозі фабрики Мебель-сервіс. Дивно те, що з виробництва знімають більш вдалі моделі. Франек МДФ все ж залишається. Я, чесно кажучи, був здивований коли знову побачив цю вітальню в модернізованому каталозі. Саме тому і вирішив написати про неї.

Отже, ця вітальня виготовляється в двох модифікаціях – перший варіант звичайний з матовими фасадами, інший – дорожчий з лакованими дверцятами. Точніше кажучи, фасади тут не покриті лаком, а обтягнуті глянцевою ПВХ плівкою що придає йому ідентичності з лакованими виробами. Все інше в обидвох моделях однакове.

Вітальня Франек складається з таких елементів

З ліва розміщена велика вмістима шафа, яка закривається чотирма фасадами МДФ. Розміщена на меблевих ніжках та прикрашена МДФ карнизом. В середині поділена на дві частини. Верхня полиця та відділення з трубою для довгого одягу. Задня стінка ламінована ЛДВП, яка відповідає кольору корпусу. Шафа від цієї стінки продається окремо.

стінка франек

За шафою розміщена комбінована секція бар. Вона в свою чергу складається з двох частин. Нижня тумба для білизни що закривається двома глухими фасадами. Ця секція без поличок. Чудово підходить для зберігання коробок з взуттям чи інших речей. Надставка розділена на кілька частин. Маленька вітрина поділена полицями ДСП та закривається скляним МДФ фасадом. Тут також є секціє бар з вертикальним відкриванням дверей. Та верхня досить вмістима частина.

Замовити стінку Франек >>>>

Центральна секція цієї стінки – вітрина. Зараз вона модернізована та зроблена під телевізор. В принципі, стінка так і називається Франек ТВ. Ніша під телевізор досить вмістима. До того ж полиця знімається або регулюється. Верхня частина надставки закривається трьома скляними фасадами – бокові дверцятка та центральна глуха фальш-панель. Нижня тумба цієї секції обладнана двома шухлядками.

франек корпус

Третя секція цієї стінки також складається з кількох частин. Низ, як і в першому випадку – туба з двома яка закривається двома фасадами. Вона має два закритих та одне відкрите відділення, а також малу вітрину. Нижня закрите відділення складається з двох частин, розділена ДСП поличкою. Вітрина також поділена на маленькі відділення зйомними полицями та основами. Закривається скляним фасадом.

Як і в більшості класичних стінок, композицію завершує пенал. Він в свою чергу, поділений на дві частини та закривається двома фасадами. Верхня, велика частина цього елементу обладнана зйомними полицями. В більшості випадків призначена для зберігання одягу. Пенал Франек розміщений на спеціальних меблевих ніжках та прикрашений тонким, акуратним МДФ карнизом.

Фурнітура та особливості конструкції

Як і в інших бюджетних меблях, фурнітура тут не дорога, але досить практична. Ручки виготовлені зі спеціального сплаву та кріпляться до фасадів саморізами. Скло кріпиться спеціальними склотримачами з тильної сторони. Завіси досить надійні, стальні, пружинні, українського виробництва. Направляючі – роликові. Шухлядки додатково укріплені. Лаковані фасади поставляються в спеціальній захисній плівці, яку необхідно зняти перед тим як крутити ручку.

Шановні відвідувачі. Якщо Ви маєте додаткові запитання стосовно вітальні Франек. Залиште номер вашого телефону в полі нижче. Ме перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *