Стінка Кай

  • від
вітальня кай

Сучасна стінка Кай

Знову вітаємо Вас шановні читачі на сторінках нашого інтернет-магазину. Ми продовжуємо серію публікацій про вітальні меблі від компанії Мебель-Сервіс. Сьогодні пропонуємо Вашій увазі огляд компактної стінки Кай.

вітальня кай

Сама назва цієї вітальні фігурує на меблевому ринку вже досить давно. Стінку Кай намагалася запустити в продажу чи не кожна українська фабрика. Ідея була запозичена в польських виробників.

Замовити стінку Кай >>>>

Проте так сталося що прижилася та успішно продається модернізована вітальня Кай від Мебель- Сервіс. Багаторічний досвід цього виробника, постійний моніторинг ринку та купівельної спроможномті населення, зробили свою справу.

Вітальня Кай не може похвалитися великими розмірами та вмістимісьтю. З самого початку її призначенням було не ховати зайві речі від постороннього погляду, а прикрасити інтерєр, стати родзинкою кімнати.

Вітальня Кай призначення

 
Досить часто цю стінку купують до дитячої кімнати. Для підлітка який має свій куточок в помешканні – це як раз те що потрібно. Вітальня Кай підійде для офісів, шкільних кабінетів  завуча або директора. Її можна встановити в кабінеті лікаря, завідуючого дитячим садком і т.п.

кай корпус

Стінка складається з декількох елементів. З правої сторони розміщений комбінований пенал. Виріб зроблений із ДСП, задня стінка ЛДВП. Низ поділений полицями та закривається глухим фасадом. Верх – вітрина зі скляною дверкою.

Тумба ТВ виконана в стилі цього виробника. Розділена на дві частини. Низ з шухлядками. Вище передбачені відкриті полиці. Тумба розміщена на спеціальних меблевих ніжках. Прикрашена карнизом МДФ.

З ліва розміщена досить велика комбінована тумба. Одна її частина закривається суцільним глухим фасадом. Інша частина являє собою стелаж з відкритими полицями.

Завершує та прикрашає композицію комбінація з відкритих полиць. Задня стінка ДСП, яка розташована за секцією ТВ відіграє роль декору та додатково скріплює конструкцію.

Шановні покупці. Якщо у Вас є запитання стосовно стінки Кай, залиште свій контактний номер в полі нижче. Ми перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *