Стінка Марсель

вітальня марсель

Меблі для вітальні Марсель

Вітаю Вас шановні відвідувачі. Дякую що Ви з нами, що цікавитесь меблями, читаєте огляди тих чи інших моделей перед тим як їх придбати. Так Ви точно зможите зробити правильний вибір, оскільки Вам будуть відомі всі нюанси. Сьогодні пропоную переглянути огляд вітальні Марсель. Стінка зроблена досить продумано, якісна, але нажаль так не роскручена як інші моделі.

вітальня марсель

Ходять слухи що фабрика Мебель-Сервіс збирається зняти цю стінку з виробництва. Деякі інтернет-магазини вже заявили про це своїм покупцям. Про те, ми такої інформації від офіційного виробника не маємо. Крім того, ці меблі ще є на складах – в залишках. Тому якщо Вам сподобалася така вітальня, зателефонуйте нашим менеджерам та отримайте достовірну інформацію про неї.

Замовити стінку в магазині >>>>

Отже стінка Марсель – це класичні вітальні меблі. Вітальня компактна, але вмістима. Хоча б тому що має всі ознаки традиційних класичних стінок – шафута пенал, нижні секції для одягу, вітрину та тумбу з нішею під телевізор. Корпус всіх цих елементів виготовлений з ЛДСП. Фасади – комбіновані, МДФ профіль з досить оригінальним дизайном та полегшені вставки.

Елементи вітальні Марсель

Шафа від цієї стінки складається з трьох відділень. Нижня секція закривається малими фасадами- без полиці. Верхня секція поділена полицею. Одна її частина передбачена для довгого одягу, інша для складання речей (поличка). Закривається двома великими глухими фасадами. Шафа Марсель розміщена на спеціальних широких меблевих ніжках, прикрашена карнизом. Оригінальності додають квадратні пластикові ручки.
Одразу за шафою розміщена велика тумба для білизни. Вона так само розміщена на ніжках, які захищають підлогове покриття та забезпечують достатню циркуляцію повітря під меблями. Закривається двома фасадами. Над цією тумбою розміщена ТВ-надставка, поличка регулюється, а бо ж взагалі знімається. Верхня секція надставки поділена полицями та закривається двома фасадами.

Центральна секція вітальні Марсель поділена на дві частини. Нижня тумба з двома невеличкими шухлядками що працюють на роликових направляючих. Верхня – надставка вітрина. Вона в свою чергу поділена полицями з дерево-стружкової плити та закривається комбінованим фасадом – МДФ рамка+скло.

Одразу за вітриною розміщена секція з міні-баром, який відкривається вертикально. Ця секція складається з двох елементів. Низ – невеличка, компактна тумбочка з одним фасадом. Верх надставка де передбачено відкриту нішу, бар, та ще одне закрите відділеня з поличками. Над маром традиційно розташована відкрита ніша.

Пенал Марсель, які шафа складається з двох відділень. Низ закривається малим фасадом. Верх поділений полицями ДСП призначеними для складання одягу. В даному вмпадку пенал лівосторонній. Розміщений на пластикових меблевих ніжках, прикрашений карнизом МДФ.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно цієї стінки, вкажіть свій номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо та надамо всю необхідну інформацію:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *