Стінка Марта

  • від
вітальня марта кедр

Стінка для вітальні Марта

Знову раді вітати Вас шановні відвідувачі. Ми продовжуємо огляд стінок від компанії Мебель-Сервіс. Робимо це для того щоб Ви мали повну інформацію про вироби які хочете придбати. Тема нашої сьогоднішньої публікації – стінка Марта МДФ.

вітальня марта кедр

Вітальня Марта виготовлена в класичному стилі. Модель добре відома в Україні та далеко за її межами. Корпус всіх елементів, як і в більшості сучасних меблів, виготовлено з ЛДСП. Фасади – фрезерована плита МДФ зі своєрідним візерунком. Фабрика Мебель-Сервіс у всіх своїх виробах використовує ламіновану задню стінку. Таким чином вона зливається з кольором корпусу. Такий підхід придає меблям естетичного вигляду.

Купити стінку Марта >>>>

В цій стінці виробник використав досить просту фурнітуру. Що, в принципі, і вплинуло на невисоку ціну. Хоча фурнітура тут і проста, вона перевірена часом та працюю досить добре. Інший фактор що по впливав на ціну – відсутність шухляд. Хто займається виробництвом меблів, той знає, що собівартість шухляди досить висока.

Особливості вітальних меблів Марта МДФ

Дверцята нижніх секцій вітальні Марта відкриваються горизонтально – на себе, щось схоже на секцію бар в колишніх стінках. Працюють на пружинних металевих завісах. Додатково страхуються механічними обмежувачами ходу. Ручки що прикрашають фасади вибрані досить вдало. Недарма в інтернеті є така інформація що на цій фабриці працюють найкращі дизайнери України.

Стінка Марта досить компактна, але вмістима. Тут передбачена велика шафа зроблена в характерному для цього виробника стилі – верхня полиця та труба під вішаки. Правда в цьому випадку передбачено ще й окреме нижнє відділення.

Одразу за шафою розміщена секція ТВ. Вона  складається з двох частин. Нижня тумба з потовщеною кришкою. Закривається одним глухим фасадом. Над нею розміщена надставка де передбачено нішу під телевізор, одне закрите та два відкритих приміщення. Полиця є зйомною, а її положення можна регулювати.

Центральна секція – вітрина. Також поділена на два елементи. Низ – глуха тумбочка на 60 см, верх – вітрина. Верхня надставка поділена полицями та закривається одним великим скляним фасадом.

За вітриною розмістилася вузька книжкова шафа. Складається з малої нижньої тумби та надставки. Верх секції більше схожий на відкритий стелаж, оскільки дверцят тут не передбачено.

Завершує комплект вмістимий пенал. Закривається він двома фасадами – горизонтальним та вертикальним. Пенал поділений полицями що утворює зручні однакові секції для зберігання одягу чи інших речей. Всі верхні секції стінки Марта, шафа та пенал прикрашені акуратним карнизом.

Шановні покупці. Якщо в Вас залишились запитання стосовно стінки Марта, вкажіть номер свого телефону в поле нижче. Ми перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *