Стінка Мона люкс

  • від
стінка мона люкс

Меблі для вітальні Мона люкс

Вітаю Вас шановні читачі в розділі новини інтернет-магазину Меблі Смерічка. Ми продовжуємо огляд стінок для вітальні відомого львівського виробника Мебель-Сервіс. Сьогодні, представляємо Вашій увазі стінку під назвою Мона з приставкою люкс. Це означає, що вітальня пройшла модернізацію та продається з покращеним функціоналом.

стінка мона люкс

Стінка виготовлена в класичному стилі та приємному кольорі. Основною її перевагою є те, що всі секції (окрім вітрини) є суцільними. Тобто, не діляться на верхи та низи, як в інших моделях вітальних меблів. Така конструкція забезпечує більшу стійкість корпусних меблів. Навіть, якщо підлога має значні нерівності, стінку подібного типу легко вирівняти.

Замовити стінку Мона >>>>

Стінка Мона виготовляється також іншими виробниками. В більшості випадків вона має додатковий відкритий пенал-стелаж. В моделі про яку зараз їде мова, такого пеналу немає. Цей факт дає право відносити меблі до компактних, бюджетних стінок. Ширина комплекту складає трохи більше трьох метрів, та незважаючи на це, стінка Мона люкс досить вмістима. Це зумовлено продуманою конструкцією секції.

Елементи вітальні Мона

Вітальня складається з кількох елементів. Не традиційно, з права, розміщена велика дводверна шафа. ЇЇ корпус виготовлений з ЛДСП в класичному кольорі горіх. Задня стінка ламінована під той самий колір. Фасади – рамка МДФ + полегшена вставка. Шафа розділена на дві частини. Верхня полиця – мале відділення призначене для складання одягу, під ним – труба під вішаки.

корпус стінки мона

Одразу за шафою розміщено вузький-пенал. Це комбінований елемент оскільки низ закривається глухим фасадом, а верх скляним. Нижнє відділення поділене полицями ДСП. Тут можна сховати речі від постороннього погляду. Верх навпаки, призначений для речей які необхідно показати – вази, фігурки та інші предмети кімнатного декору.

Центральна секція від стінки Мона люкс складається з двох частин. Нижня велика тумба та ТВ-надставка. Нижня тумба зроблена в незвичному форматі. Відкривається тут тільки центральна дверка, інші фасади – глухі фальш панелі. При цьому, тумба досить глибока та може сховати безліч речей. Надставка поділена на нішу для телевізора, закриту тумбі та відкриті полиці. Полка під ТВ апаратуру тут розташована в самому верху, до того ж, вона знімається. Це, безперечно, дуже зручно.

Остання секція – це скляна, велика вітрина з шухлядками. Низ складається з трьох глибоких, добре укріплених шухлядок що працюють на роликових направляючих. Верх поділений міцними полицями ЛДСП та закривається двома скляними фасадами.

Шановні читачі та покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосоано стінки Мона люкс, вкажіть номер свого телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо та надамо всю необхідну інформацію:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *