Стінка Монтес

  • від
вітальня монтес

Стінка для вітальні Монтес

Знову раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину. Ті, хто слідкує за нашими новинами, знають, що на даний час ми публікуємо детальні огляди стінок. До нового 2018 року було закінчено цикл публікацій про спальні гарнітури від Мебель-Сервіс. Після чого ми почали писати про меблі для вітальні. Тому сьогодні пропонуємо Вам огляд компактної стінки Монтес.

вітальня монтес

Така вітальня довший час продавалася в мережі магазинів Епіцентр, майже в кожному місті. Зараз же там подібні стінки замінили на польські аналоги. Та якщо Ви не знайдете вітальню Монтес в своєму місті, то можете замовити її в нашому інтернет-магазині. В цьому випадку доведеться переплатити лише за доставку. Оскільки стінка Монтес є не дуже великою, то доставка не буде дорогою.

Замовити стінку Монтес >>>>

Хочу одразу сказати, що спроби поміняти елементи місцями не виявлялися вдалими. Наприклад, де хто хоче поміняти шафу з вітриною місцями, оскільки шафа розміщена з правої сторони, а наші помешкання чомусь мають таку особливість, шафа краще виглядає з лівої сторони. Одним словом, пересвердлювати та міняти секції Ви можете лише на власний страх та ризик. Гарантійні зобовязання на такий виріб не розповсюджуються.

Елементи вітальні Монтес

Тепер трохи про саму стінку Монтес. Виготовлена вона з дерево-стружкової плити, яка ламінована в одному світлому кольорі – ясен. Фасади з того ж таки матеріалу. Про те вітальня прикрашена декоративними планками МДФ. При виготовлені цієї стінки виробник використовує досить практичну фурнітуру. Наприклад, всі нижні елементи розміщені на пластикових ніжках. Дверцята до нижньої секції що відкриваються горизонтально фіксуються механічним обмежувачем.

корпус стінки монтес

Найбільш вмістимою частиною вітальні Монтес є шафа. Вона закривається двома ДСП фасадами. Один з них ширший, що додає своєрідну родзинку до зовнішнього вигляду цих вітальних меблів. Шафа розділена на дві секції. В самому верху розміщена полиця – як правило тут зберігають речі якими часто не користуються. Інша її частина з трубою для довгого одягу.

 

 

 
 

 

 

 

Продовжує виріб комбінована тумба ТВ. Вона в свою чергу поділена на закриту секцію, яка відкривається по типу бару – вниз. Та іншу частину з відкритими полицями. Центральні стійки не дадуть кришці прогнутися під вагою телевізора. Хоча кришка не є потовщеною, вона досить добре витримує вагу та не прогинається. Прикрашена тумба ТВ довгою МДФ планкою.

Досить практичною в цій стінці є комбінована тумба-вітрина. Вона ставиться над ТВ тумбою як надставка. При цьому залишається ще багато місця для телевізора. Одна її частина зроблена зі скляними полицями та використовується як вітрина, оскільки закривається фасадом зі скла. Інша половина надставки Монтес – це такий собі міні-пенал, що закривається глухою дверкою.

Шафа та пенал зєднуються між собою полицями. Таким чином всі елементи разом. Як то кажуть: стінка тримається купи. Полиці утворюють надставку де можна зберігати книги, диски чи предмети декору. Вітальня Монтес розрахована для сучасної кімнати оскільки зроблена в стилі мінімалізм. Підходить для студентів чи невеличкої сімї. Збирається за допомогою системи мініфіксів. Дякуючи цьому її можна швидко розібрати та перевезти, наприклад, переїжджаючи на іншу квартиру.

Шановні покупці! Якщо маєте запитання стосовно стінки Монтес, залиште номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо та дамо вичерпну відповідь про ці меблі:

Стінка Монтес зібрана нашими спеціалістами в м. Івано-Франківськ

монтес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *