стінка монтреал

Стінка Монтреал

Сучасна стінка Монтреал

Знову вітаємо Вас шановні читачі на сторінках нашого блогу. Цього разу представляємо вам огляд новинки, яка ще не встигла зійти з конвеєра. Вітальня Монтреал поповнила і без того не малу колекцію стінок фабрики Мебель-Сервіс. Виготовлена з простих матеріалів в сучасних приємних кольорах. Така вітальня швидко завойовує прихильників серед молоді.

стінка монтреал

Всі елементи стінки Монтреал виготовляються з якісної ЛДСП. Деталі кромкуються зі всіх сторін якісною ПВХ кромкою, що захищає меблі від шкідливого впливу зовнішніх факторів. Задня стінка ЛДВП ламінована під колір корпусу виробу. Всі три секції розміщені на спеціальних меблевих ніжках. Верхня полиця вішається на стіну за допомогою дюбелів.

Замовити стінку Монтреал >>>>

З чого складаються вітальні меблі Монтреал

 
Вітальня монтреал складається з трьох секцій та полиці. З ліва розміщена велика тумба вітрина. Вона складається з двох частин. Одна половина – вітрина яка закривається скляним фасадом. Інша – секція поділена полицями, яка закривається глухим фасадом. Конструкція продумана так, що половина тумби спирається на сусідню секцію. Тумба обрамлена в МДФ профіль до якого кріпляться внутрішні завіси.

корпус стінки монтреал

По самому центру розміщена тумба ТВ. Два бокові відділення цієї секції закриваються глухими фасадами. Центральна частина – відкрита ніша поділена поличкою на дві частини. Тумба також прикрашена МДФ профілем. Над цією секцію вішається відкрита полиця для книг, висоту якої можна регулювати. Кришка цієї тумби, як і інших секцій, виготовлена в темнішому кольорі та потовщена.

З правої сторони розміщена мала комбінована тумба-вітрина. Вона в свою чергу відкрита – без дверцят, поділена полицями ЛДСП. Інша частина цієї тумби також розділена на секції для складання одягу та закривається глухим фасадом.

Це на разі вся інформація яку ми маємо. Оскільки вітальня нова та ще проходить деякі удосконалення. Ми будемо оновлювати інформацію про стінку Монтреал в міру того як вона буде до нас поступати.

Шановні відвідувачі. Якщо у Вас є додаткові запитання стосовно меблів для вітальні Монтреал, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *