Стінка Неон 1

неон 1 білий лак

Неон 1

Вітаю Вас шановні читачі. Ми продовжуємо огляд стінок для вітальні від Мебель-Сервіс.  Сьогодні представляємо Вашій увазі сучасну стінку Неон 1. Вітальня з самого початку досить гарно продавалася. В принципі, це трохи зменшена версія моделі Неон-2.

неон 1 білий лак

Стінка Неон-1 – це контрастне поєднання кольорів. В першому випадку – темне венге з білосніжними фасадами, в іншому – світла плита з темними лакованими дверцятами де зображене нічне місто. При виробництві цієї вітальні використано багато сучасних технологій. Наприклад, збірка тут проводиться за допомогою системи Міні фіксів.

Замовити стінку Неон 1>>>>>

Виробник також використав досить функціональну фурнітуру. Спеціальні кутові завіси від європейського виробника. Металеві ручки прикрашені вставками з дорогого пластика. Шухлядка досить велика. На перший погляд здається що тут дві шухляди. Насправді вона одна, вмістима та добре підсилена.

Корпус всіх елементів – ДСП. Накладки виготовлені з МДФ. Дверцята – білі (лакована МДФ), нічне місто (фотодрук). Вітальня Неон 1 складається всього з трьох елементів та відкритої надставки для книг.

Елементи вітальні Неон 1

Зліва розміщений вузький пенал- вітрина. Він поділений на секції полицями та закривається комбінованим скляним фасадом. Дальше йде тумба ТВ. Досить вмістимий елемент, розрахований на сучасні великі телевізори. В низу тумби розміщена велика шухляда, в верху відкриті полиці для апаратури. В задній стінці передбачена спеціальна заглушка для проводів.

неон 1 нічне місто

З ліва від пеналу розмістилася велика комбінована тумба. Зроблена вона так, що одна її частина спирається на РТВ, а інша стоїть на ніжках. Тумба Поділена на дві частини. Одна з поличками ДСП, закривається глухим фасадом. Інша зі скляними полицями – вітрина. Завершує композицію система відкритих полиць що додатково стягують між собою пенал та комбіновану тумбу.

Шановні покупці. Якщо Ви маєте додаткові запитання стосовно стінки Неон 1, залиште свій номер телефону в формі нижче. Ми перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *