Стінка Ріо 1

  • від
вітальня ріо-1

Ріо 1

Вітаю Вас знову шановні читачі. Нагадую що ми проводимо огляд меблевих стінок від компанії Мебель Сервіс. Сьогодні поговоримо про компактну вітальню Ріо 1.

Це найперша та найменша стінка з Серії Ріо. Якщо Ви вже читали про інші моделі з цієї серії, тоді Вам уже відомі всі нюанси. Та якщо Ви потрапили одра

вітальня ріо-1

зу на цю сторінку, тоді інформація для Вас буде корисною.

Замовити стінку Ріо 1 >>>>

Елементи вітальні

 
 

Стінка Ріо 1 складається з трьох елементів. З лівої сторони розміщена вітрина. Це суцільний довгий пенал поділений полицями що закривається скляною дверкою.

По центру розміщена тумба для телевізора. Вона складається з трьох  потовщених полиць що зєднані між собою декоративними хромованими трубами. Центральна тумба розрахована під сучасні великі телевізори.

З правої сторони, традиційно для цих стінок, розмістили комод – вітрину. В даному випадку це трохи менша вітрина, поділена полицями та закривається дверкою зі склом.

Над центральною тумбою розміщені полиці що створюють невеличку надставку. Полиці є потовщеними та фіксуються флянцями, які розміщені на хромованих трубах.

Стінка не має шухлядок. Дверцята працюють на пружинних завісах. Ручки металеві та кріпляться болтами. Дверцята поставляються з фабрики з вмонтованим склом.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно стінки Ріо 1, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *