Стінка Ріо 4

Меблі для вітальні Ріо-4

Компактна стінка виконана в сучасному стилі мінімалізм. Вітальня Ріо-4 відноситься до бюджетних меблів. Виробник відносить її до систем, хоча це стаціонарна меблева стінка, яка не розкомплектовується. Всього в випускається чотири варіанти такої вітальні. Як ви вже зрозуміли, ми говоримо про останній та найбільший варіант з цього модельного ряду.

На перший погляд такі меблі виглядають аж надто простими. Проектуючи цю серію, дизайнери Мебель-Сервіс в першу чергу орієнтувалися на потреби сучасної молоді. Така вітальня розрахована на студентів, школярів-підлітків, які ще немають багато власних речей. Хоча, як показує наша практика, їх часто купують для квартир що здаються в аренду. Ми неодноразово заволи такі меблі в шкільні заклади, наприклад, для кабінету директора, в офіси, лікарні, садки і т.п.

Замовити стінку Ріо-4 >>>>

Стінка Ріо-4 виготовлена з добротних матеріалів. Більшість елементів – це потовщена ДСП вищого гатунку. Поставляється в темному кольорі венге, хоча виробник обітцяє, зробити її в світлому кольорі. Хромовані труби відіграють роль декору та додатково укріплюють стінку. Нижні елементи розміщені на ніжках які можна регулювати. Про те, як показує наш досвід, краще підкладати щось під ніжки якщо виникне необхідність вирівнювати її. Можна вирізати акуратні квадратики з ДВП, яке є в пачках зайвим, точніше, захищає торці плити під час перевезення. Після збірки вітальні таке ДВП вже не потрібне, тому його можливо використовувати як підкладку.

Елементи стінки Ріо-4

Ця вітальня складається з декількох елементів. З правої сторони розміщується комбінована тумба-вітрина. Хоча вона позиціонується як шафа, тут немає труби під вішаки чи якогось іншого приспособлення для зберігання довгого одягу. Секція просто поділена полицями на невеличкі відділеня. Далі, розміщується тумба ТВ. Незважаючи на невеличкі розміри, тут достатньо місця для сучасного телевізора. Задньої стінки вцій секції немає, що дозволяє сховати провода до ТВ-апаратури від постороннього погляду. Завершує композицію – комбінований комод-вітрина.

ріо 4 мебель сервіс

Сподіваємось ця публікація дала відповідь на всі Ваші запитання стосовно меблевого виробу Ріо-4. Ви можете придбати її в нашому інтернет-магазині. На сайті ми опублікували інструкцію по складанню цих меблів. Тому при бажанні Ви можете монтувати стінку самостійно.

Якщо Ви маєте додаткові запитання що стосуються цих корпусних меблів, залиште номер свого телефону в полі нижче. Ми обовязково перетелефонуємо проконсультуємо Вас:

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *