вероніка мебель сервіс

Сучасна спальня Вероніка

Спальня Вероніка 

Раді вітати Вас шановні відвідувачі сайту. Сьогодні пропонуємо Вам переглянути та почитати нашу публікацію про спальню Вероніка. Ця новинка від Мебель Сервіс впевнено набирає популярності серед наших покупців. Саме тому наш сьогоднішній огляд присвячений меблевому виробу – спальня Вероніка. 

вероніка мебель сервіс

Цей гарнітур спальних меблів можна віднести до бюджетних виробів майбутнього. Думаю, фабрика хоче замінити ним устарівші “Кіми”, чи “Сонати”. Саме в спальномому гарнітурі Вероніка враховані та виправлені всі погрішності попередніх моделей. Детальніше про це, ми розкажемо трохи нижче. 

Замовити спальню в інтернет-магазині>>>

Як і всі сучасні меблі, гарнітур  є модульним. Тобто, продається окремими елементами. Виробник представив на вибір два кольори – динамічний макасар та ніжне зебрано. Обидва відтінки є сучамними та новими. 

Основною перевагою цього спального гарнітуру є тридверна шафа. Оскільки, такий варіант не дуже часто зустрічається в каталогах виробників мебоевої продукції, про те в багатьох сучасних помешканнях є доречним. Іншиим незаперечним покращенням є потовщені деталі, наприклад, кришки модулів. 

Отже в комплект гарнітуру Вероніка входять такі елементи: 

Тридверна шафа, комод, два варіанти дзеркал, ліжко з тумбочками. 

Шафа цього гарнітуру виготовлена з ЛДСП. Права частину виробу поділена полицями і за функціональністю заміняє пенал. Ліва також має трохи більші полички, але основну частину тут займає відділення для довгого одягу з “штангою” під вішаки. Закривається трьома фасадами. Центральні двері з дзеркалом. 

 

Ми вже багато раз писали про кріплення дзеркал. Та хочемо нагадати, що окрім заводського кріплення необхідно перестрахуватися. Це зовсім не означає що фабрика виготовляє щось не так. Просто фабрична двостороння стрічка на яку кріпиться дзеркало розрахована на певний температурний режим та вологість – відносно стандартів. Про те не в кожній оселі є такі умови.  

спальня вероніка зебрано

Комод спальні Вероніка призначений для зьерінання речей, але його можна використовувати як туалетний столик в спальні. Наприклад, верхню шухляду.основними пепевагами цього виробу можна назвати кришку 28 мм товщиною, яка легко витримає помірне навантаження, наприклад, телевізор. Підсилені висувні шухлядки. Також ви можете повісити над комодом одне з дзеркал, або поставити цей виріб без них. 

Ліжко Вероніка зроблено за сучасними стандартами. Воно має досить високий корпус. Збірка за допомогою системи мініфіксів забезпечує естетичний вигляд. Розраховане під стандартні фабричні ламелі та мякий матрац. Нажаль ми ще не маємо даних про те, як до цього ліжка підійде односторонній, каркасний матрац. Та як тілтки зявиться інформація стосовно цього питання, ми обовязково її опублікуємо. 

Що стосується приліжкових тумбочок, то виготовлені вони з того ж таки матеріалу що й гарнітур. Мають по одній висувній шухлядці та поличці. Такий варіант придай спальні сусасного вигляду. 

Ми не можемо опублікувати авторські фото цього виробу. Поки що так складається що спальня Вероніка продається в інші області України без збірки. Нажаль не всі люли хочуть надсилати нам фото зібраних меблів, а ті фотографії що в нас є не належної якості. Надіємось, дуже скоро цю проблему буде вирішено і наші покупці зможуть побачити спальню Вероніка “Вживу”. Слідкуйте за нашими новинами і Ви будете знати про меблі все що потрібно та навіть більше. 

Якщо в Вас залишилися питання стосовно спального гарнітуру Вероніка чи його елементів – залиште номер телефону в полі нижче. Ми передзвонимо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *