Вітальня Еко 1

Еко 1

Знову раді вітати Вас шановні читачі на сторінках нашого сайту. Ми продовжуємо огляд стінок від компанії Мебель Сервіс. Сьогодні пропонуємо Вам цікаву інформацію про меблеву стінку Еко 1.

вітрина еко 1

Це класична вітрина яка при необхідності може докомплектовуватися шафою та пеналом від системи Барон. Таким чином вітрина Еко 1 перетворються на повноцінну стінку.

Замовити вітрину Еко 1 >>>>

Елементи стінки Еко 1

 
 

Незважаючи на невеликі розміри вітальня Еко 1 складається з шести елементів що зєднуються між собою та формують повноцінний меблевий виріб. Умовно елементи можна розділити на нижні секції та верхні.

Низ вітальні Еко 1 складається з трьох секцій. Центральна тумба яка в народі називається “кантованою” має одну дверку та дві фальш панелі що не відкриваються. По сторонам розміщені дві маленькі однодверні тумби.

Верхні секції розміщені пропорційно до нижніх. Центральна вітрина має досить простору нішу під телевізор. Якщо в стінці Еко 1 не планується розміщати телевізор то можна поставити полицю під інші речі.

еко 1

В вітальні Еко 1 використана проста, але надійна фурнітура. Металеві ручки зроблені під старовину, стальні завіси та роликові направляючі. Скло на дверцятах та панелях надійно фіксується спеціальними тримачами.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно стінки Еко 1, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми побачимо та перетелефонуємо:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *