флоренція мдф

Вітальня Флоренція

Класична стінка Флоренція

Після останнього оновлення модельного ряду на фабриці Мебель-Сервіс в асортименті цього виробника зявилася вітальня Флоренція. Це стінка зроблена в класичному стилі. Основною її відмінністю є оригінальні МДФ фасади.

vitalnya-florenciya
Флоренція кедр

Стінка Флоренція досить добре продумана. В комплект входить велика дводверна шафа, зручний пенал, дві нижні тумби з надставками. У вітальні Флоренція передбачена вмістима ніша для телевізора.

<<<Замовити вітальню Флоренція>>>

florenciya-korpus
Флоренція корпус

Сам корпус вітальні Флоренція виготовлений з ДСП вищого гатунку. Тому ця стінка є досить міцною. Задня стінка ДВП, яка ламінована під колір корпусу. Фасади вітальні виготовлені з потовщеного МДФ.

Дивіться відео:

Вітальня Флоренція виготовляється в єдиному кольорі – кедер. Зверху її прикрашає досить масивний карниз. Чотири шухлядки, які розміщені в одній з нижніх тумбочок працюють на роликових направляючих. Завіси (25), на великих дверцятах розміщені в кількості 4 штуки на кожній дверці. Ручки металеві. Зроблені під стару бронзу, кріпляться болтами.

Розміри елементів вітальні Флоренція в мм:

 Назва виробу Ширина Висота Глибина
 Комплект 3290 2110 510
 Шафа 800 2110 510
 Пенал 500 2110 510
 Ніша-ТВ 968 857 510

У Вас залишилися запитання? Напишіть свій номер телефону в поле нижче. Ми передзвонимо та надамо вам вичерпну відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *