Вітальня Кайман 1

  • від
вітальня кайман 1

Кайман 1

Кайман 1 Мебель-Сервіс – це сучасна стильна та функціональна стінка для вітальні. Виготовлена з якісної плити за сучасними технологіями, вона точно стане прикрасою будь-якого сучасного інтерєру.

вітальня кайман 1

Цього разу львівський виробник використав досить практичну фурнітуру. Всі нижні секції розміщені на міцних меблевих ніжках. Шухлядки працюють на роликових телескопічних направляючих повного висуву. Фасади прикрашені міцними металевими ручками.

Замовити стінку >>>>

Корпус всіх елементів вітальні Кайман 1 виготовлений з ЛДСП. Виріб поставляється в двох кольорах. Задня стінка ЛДВП під колір корпусу. Шухлядки зроблені за сучасною технологією де дно заходить в паз. Фасади – рамка МДФ зі спеціальною вставкою з матеріалу що імітує шкіру крокодила. Саме фасади придають родзинку цьому виробу.

Елементи стінки

 

Вітальня Кайман 1 складається з кількох елементів. Зліва розміщений пенал де можна зберігати одяг чи інші речі. Пенал закривається двома глухими фасадами. Поділений поличками на зручні секції.

Дальше розміщена ТВ тумба. Вона в свою чергу поділена на дві частини: низ – дві висувні полиці, верх – відкриті відділення з полицями. Ця частина вітальні Кайман 1 більше розрахована під сучасні легкі телевізори.

Композицію завершує досить вмістима тумба з надставкою. Секція складається з двох частин. Нижня тумба з глухими горизонтальними дверцятами – відкриваються на себе. Верхня – велика комбінована тумба-вітрина з дверцятами розміщеними в шахматному порядку.

Над тумбою ТВ розміщена секція з відкритими поличками. Вона додатково стягує секції між собою. Над стінкою розміщена ще одна відкрита полиця для книг. Один її край кріпиться конфірматами до боковини пеналу. Інший – кріпиться до стіни за допомогою дюбеля.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно вітальні Кайман 1, залиште свій контактний номер в полі нижче. Ми перетелефонуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *