вітальня каспій

Вітальня Каспій

Оригінальна стінка Каспій

Вітальня Каспій. Стильні сучасні кольори, сучасний дизайн, компактні розміри – це далеко на всі переваги молодіжної стінки Каспій.

kaspiy-zebrano
Каспій зебрано

kaspiy-somoa
Каспій сомоа

В минулому році велика українська компанія Мебель Сервіс сутєво обновила асортимент своєї продукції. Разом із цим якість меблів стала на порядок вищою. Правда трохи зросла ціна. Про те, це не так страшно, якщо брати до уваги те, що інші фабрики також підняли ціни при цьому нічого не зробивши для покращення своїх виробів.

kaspiy-korpus
Кспій корпус

Як би там не було вітальня Каспій – це остання розробка фабрики мебель Сервіс. Вона виготовляється в двох варіантах кольорів. Невідємним її плюсом є досить невисока ціна. Цього вдалось добитися дякуючи розумному поєднанню недорогих матеріалів та постійної модернізації обладнання, яке допомагає економити.

<<<Замовити вітальню Каспій>>>

Вітальня Каспій має всі елементи традиційної стінки – шафу, пенал, нішу для телевізора, шухлядки і т. п. Про те виконані вони в більш сучасному стилі.

 rfspiy-venge vitalnya-kaspiy

Отже шафа від стінки Каспій традиційно розміщується зправа. Відповідно пенал зліва. Між ними розташована тумба для телевізора над якою є досить вільного місця. Верхня секція є досить цікавою. Саме тут розміщена невеличка вітрина, закриті фасадами відділенння, та багато відкритих поличок. Шухлядки розміщені в шафі та пеналі.

Дивіться відео:

Верхня секція спроектована таким чином, що стягує шафу з пеналом. Дякуючи цьому вже нема потреби додатково скріплювати секції спеціальними стяжками, як це було раніше.

Дверцята вийшли дещо важкими та масивними. Саме тому цього разу виробник підстрахувався і виділив великі металеві завіси (35). В більшості наборів фабрики Мебель-Сервіс завіси (25). Шухлядки працюють на сучасних направляючих. З низу вони підсилені металевими пластинами.

Розміри елементів вітальні Каспій в мм:

 Назва виробу Ширина Висота Глибина
 Комплект 3000 2100 525
 Ніша-ТВ 1100 861 525

Набір меблів Каспій є досить універсальним. Його можна використовувати як в класичних інтерєрах (колір венге) так і в динамічних (вогняний зебрано) чи в приміщенях де переважають спокійні тона (дуб сомоа). Каспій одинаково гарно дивитиметься в сучасній вітальні, або в дитячій кімнаті. Як на мене, то для підлітка-учня це незамінима стінка.

Стінку Каспій яку ви бачите на фото в нас придбала молода сімя з Івано-Франківщини. Мододята тільки одружилися, тому дітей у них ще немає. Про те ця стінка легко иоже вмістити всі речі сімї у якої вже є дитина.

Маєте додаткові запитання? Вкажіть Ваш номер телефону в полі нижче. Ми передзвонимо та відповімо на них.

 

One thought on “Вітальня Каспій

  1. Доброго дня! Моя подруга замовляла у вас стінку Каспій. Вона мені дуже сподобалась і до її вітальні вона чудово підходть. Я собі теж таку хочу замовити, тільки чи можна б було, щоб вона була у блакитних або синіх тонах?)

  2. Доброго дня! Моя подруга замовляла у вас стінку Каспій. Вона мені дуже сподобалась і до її вітальні вона чудово підходть. Я собі теж таку хочу замовити, тільки чи можна б було, щоб вона була у блакитних або синіх тонах?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *