конго дуб сомоа

Вітальня Конго

Меблева стінка Конго

Продовжуємо писати про стінки від Мебель-Сервіс. І сьогодні представляємо Вашій увазі компактну та практичну стінку для вітальні з нетрадиційною назвою Конго. З самого початку ця вітальня випускалася в одному кольорі – фасади вогняний макасар обрамлені в чорний профіль. Непевно звідси й пішла така африканська назва.

Замовити вітальню Конго >>>>

конго макасар

Трохи згодом виробник випустив на ринок ще два варіанти кольорів цих корпусних меблів. Повністю темна стінка в кольорі венге магія, призначена для строгих класичних дизайнів. Комбінована вітальня – зі вставками дуб сомоа, для більш спокійніших, сучасних інтерєрів. Як показує практика, таку стінку найчастіше беруть для дітей підліткового віку, або для квартирантів.

конго венге

Стінка Конго є бюджетним варіантом в каталозі цього виробника. Про те, зроблена вона досить якісно. Невисока ціна зумовлена, швидше за все, добре продуманими деталями цього виробу, а не економії на матеріалах чи фурнітурі. Наприклад, в таких меблях непередбачено шухляд, собівартість яких обходиться дорожче ніж звичайних секцій з дверцятами.

Фурнітура та елементи

Що стосується фурнітури, то в деяких моментах вона краща ніж в дорогих меблях. Зважаючи на досить таки високу вагу фасадів, якщо порівнювати з іншими моделями, виробник використав міцніші пружинні завіси вищого класу, 35 мм в діаметрі. Меблевики знають, що ці так звані великі завіси, можуть служити багато років при значному навантажені. Незважаючи на те, що ручки виглядають декоративними, вони є досить міцними – виготовлені з хромованого металу та кріпляться за допомогою болтів.

конго дуб сомоа

Вітальня Конго складається з декількох незалежних елементів, що зєднуються між собою верхніми секціями. Міняти місцями шафу з пеналом не раджу, оскільки доводилось бачити такий варіант на власні очі. Стінка втрачає свій естетичний вигляд. Якщо Ви все-таки наважитесь пересвердлювати секції щоб поміняти шафу та пенал місцями, то маєте знати, такий виріб втрачає гарантію. Тому добре плануйте де будете розміщати цю вітальню в своєму домі. Оскільки шафа тут за новим зразком розміщена з правої сторони, а нам чомусь привичніше щоб вона була з лівої. В старих моделях меблів шафа для одягу завжди йде з ліва.

корпус стінки конго

Основні елементи цієї стінки – вмістима шафа з трубою під вішаки, пенал розділений полицями, невеличка вітрина та тумба ТВ. Нижні секції розміщені на масивних ніжках. Це дозволяє легко пересувати стінку по гладкому покриттю навіть коли вона заповнена одягом та іншими речами. Бокові секції тумби ТВ поличок не мають. Центральна секція цієї тумби зроблена з полицею під ТВ-апаратуру. В цих меблях передбачена досить простора ніша для сучасних телевізорів.

Шановні покупці. Якщо Ви маєте додаткові запитання стосовно меблів для вітальні Конго, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми передзвонимо та надамо всю необхідну інформацію:

 

Меблі зібрані нашими спеціалістами в Івано-Франківській області:

конго стінка мебель-сервіс

 

кого венге

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *