вітальня нео 4

Вітальня Нео – 4

Нео 4

Раді знову вітати Вас шановні читачі блогу. Нагадую що ми продовжуємо огляд меблевих стінок від української фабрики Мебель Сервіс. Сьогодні Ви маєте змогу почитати про стінку Нео-4.

вітальня нео 4

Ця вітальня входить до серії молодіжних меблів для вітальні Нео. Зі всіх варіантів ця є найбільшою та відповідно досить вмістимою. Такі меблі часто купують для невеликої сімї, але найкраще вітальня Нео-4 підійде для студентів, або для дитячої, точніше, підліткової кімнати.

Замовити стінку Нео – 4 >>>>

Елементи стінки

Ця невеличка, компактна стінка складається всього з трьох елементів та комбінованих полиць, які відіграють роль надставки. Елементи розміщені на пластикових меблевих ніжках, які можна регулювати.
З лівої сторони, традиційно для стінок такого типу, розміщена комбінована шафа. Одна її частина закривається глухим ДСП фасадом, інша вітрина зі скляними дверцятами. Кришка шафи має невеличкий виступ.
Тумба ТВ в цій вітальні йде як окремий елемент. Складається з двох висувних шухляд. Над шухлядками розміщені відкриті ніші та кришка під телевізор.

З права розміщений великий комбінований комод. Складається цей виріб з двох частин. Ліва – відкрита, але має по центру блок з трьома шухлядками. Права – закривається скляною дверкою.
Над тумбою ТВ розміщені дві полиці. Тримаються вони на декоративних хромованих трубах та фіксуються спеціальними флянцями. При виготовлені стінки Нео-4 використовується проста, але функціональна фурнітура – роликові направляючі, пружинні завіси, ручки виготовлені з меблевого пластику.

Шановні покупці, якщо Ви маєте додаткові запитання до вітальні Нео – 4, залиште свій номер в полі нижче. Ми перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *