стінка порто

Вітальня Порто

Стінка Порто 

Раді знову вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину. Нагадую, що ми продовжуємо огляд стінок від львівської фабрики Мебель-Сервіс. Сьогодні, пропонуємо ознайомитися з новинкою яка має назву вітальня Порто. 

стінка порто

Ця стінка зроблена за новітньою технологією. Практична та функціональна фурнітура. Скло, зроблене під дорогий вітраж. Потовщені деталі корпусу. Якісне кромкування пластиком (ПВХ). Стильні фасади з патинуванням. 

Замовити стінку Порто >>>

Стінка Порто виконана в класичному кольорі. Досить компактна – не цілих три метри шириною. Про те вмістима. Найбільше речей можна розмістити в шафі. 

Елементи вітальні Порто

Шафа від вітальні Порто є комбінованою. Верхня секція розділена полицею та трубою під вішаки для довгого одягу. Низ складається з двох висувних шухлядок що працюють на телескопічних направляючих повного висуву. Шухлядки досить глибокі та укріплені. 

корпус стінки порто

Інша секція – велика тумба ТВ з надставкою. Потовщена МДФ кришка дозволяє розмістити в просторій ніші будь-який телевізор. Нижні стійки захищають кришку від прогинання. По центру розміщені дві невеличкі, але глибокі шухлядки. По боках – відділення закриті глухими фасадами. 

Над тумбою ТВ розміщена досить оригінальна надставка. Тут домінують відкриті полиці для складання книг чи якихось декоративних предметів що прикрашають інтерєр. Центр надставки закривається фасадами які мають вставки з декоративного скла. 

Завершує композицію пенал-вітрина. Досить таки непрозоре скло на фасаді дозволяє використовувати його як пенал для зберігання одягу, або ж в якості вітрини. 

Верх цієї стінки прикрашає масивний карниз. Фасади – МДФ патина. Вітальня Порто виготовляється тільки в одному кольорі. 

 

 
 

 

На сьогоднішній день. Це вся інформація про дану модель меблів. Ми обіцяємо поповнювати цю статтю в міру того, як будуть зявлятися нові факти. 

Для того, щоб отримати консультацію стосовно стінки Порто, вкажіть номер Вашого телефону в поле нижче. Ми перетелефонуємо та відповімо на всі запитання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *