Вітальня Ріо 2

  • від

Ріо 2

Вітаємо Вас шановні читачі. Сьогодні пропонуємо Вам огляд меблевої стінки Ріо 2. Ми вже описували меблі з цієї серії і ця модель мало чим відрізняється та все-таки різниця є. Тому пред тим як придбати таку вітальню, прочитайте нашу сьогоднішню публікацію.

вітальня ріо-2

Вітальня Ріо 2 виготовлена з ЛДСП в кольорі венге магія. В каталозі виробника представлені меблі з серії Ріо в світлому кольорі дуб сомоа. Та в нашій практиці такі не зустрічалися. Хоча на картинці меблі виглядають ефектно.

Елементи стінки Ріо 2

Традиційно для меблів з цієї серії вітальня Ріо 2 складається з трьох частин. Правда в кожній моделі меблів Ріо ці секції відрізняються розмірами та зовнішнім виглядом.

Замовити вітальню Ріо 2 >>>

З ліва розміщена секція пенал-вітрина. Модуль розміщений на круглих пластикових ніжках які регулюються. Правда, як показує практика, при значних нерівностях підлоги таке регулюваня буде мало ефективним. Вітрина поділена поличками на секції та закривається суцільним фасадом зі скляною вставкою.
Центральна частина – тумба ТВ. Вона складається з трьох потовщених елементів  – них, кришка та центральна полиця. Ці елементи зєднані між собою спеціальними декоративними трубами та флянцями.

З правої сторони традиційно розміщений комбінований комод. В деяких варіантах він може бути з однією дверкою та в цьому випадку дводверний. Закривається одним глухим та одним скляним фасадом. Розміщений на ніжках що регулються.

Над центральною частиною розміщені дві відкриті полиці. Саме вони і скріплюють між собою пенал з комодом. Полички виготовлені з потовщеної плити, тому можуть витримувати значне навантаження.

Шановні покупці. Якщо Ви маєте додаткові запитання що відносяться до вітальні Ріо 2, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми Вам перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *