вітальня трістан

Вітальня Трістан

Контрастна стінка Трістан

Трістан – така поетична назва дісталася новому витвору дизайнерів української меблевої фабрики Мебель-Сервіс. До слова, вітальня Трістан зустрічається в каталозі багатьох виробників меблів, тільки от всі вони відрізняються один від одного.

tristan-2h
Трістан 2ш

tristan-z-penalom
Трістан

Вітальня Трістан це новинка. Відрізняється вона оригінальним виглядом та сучасними контрастними кольорами. Корпус виготовлений в кольорі темне венге.  Фасади зроблені з рамки МДФ у тому ж кольорі що й корпус, про те вставки в фасадах світлі.

tristan-korpus
Трістан корпус

Покупці мають можливість придбати вітальню Трістан з шафою та пеналом, або з двома шафами. Саме таку комплектацію ми монтували в містечку Болехів на Франківщині.

<<<Замовити вітальню Трістан>>>

Цього разу фабрика Мебель-Сервіс використала при виробництві цих меблів новітню систему зборки. Наприклад, всі деталі кріпляться за допомогою системи міні-фіксів. Це в першу чергу забезпечує естетичний вигляд, оскільки не видно з тильної сторони шапочок від конфірматів, болтів чи саморізів. Крім цього, така симтема зборки меблів дозволяє швидко розібрати їх та зібрати на новому місці, якщо виникне така необхідність.

 vitalnya_tristan tristan-korpus

Отже вітальня Трістан виготовлена з ДСП. Задня стінка ДВП ламінована під колір корпусу. Фасади прикрашені великими дизайнерськими ручками, які міцно кріпляться до дверей. В цій стінці передбачена досить простора ніша під сучасні плоскі телевізори. Також в перше виробником передбачений отвір для проводів та антени зі спеціальною декоративною заглушкою.

Дивіться відео:

Фурнітура вітальні Трістан досить надійна. Взагалі якість цих меблів та їх упаковка підтверджують що вони йдуть на експорт. Міцні завіси, сучасні направляючі повного висуву та багато інших приємних дрібничок.

Розміри елементів вітальні Трістан в мм:

Назва виробуШиринаВисотаГлибина
 Вітрина 1800 2081527
 Шафа 900 2081527
 Пенал 450 2081527
 Ніша для телевізора 868 714527

Шафа Трістан складається з великого відділення для довгого одягу. Зверху розміщена полиця, з низу шухлядка. Закривається двома великими фасадами.

Як на мене вітальня Трістан досить практичний та оригінальний набір меблів для вітальні. Здається цього разу дизайнери Мебель-Сервіс вгадали з кольорами. Наші перші клієнти залишилися задоволеними. Не розумію, чому деякі великі магазини знімають цю стінку з продажі. Цілком можливо що фабрика вирішила припинити її виробництво за для якоїсь більш популярної моделі. Поживем, побачим.

Залишились запитання? Вкажіть Ваш номер телефону та натисніть кнопку “Відправити”. Ми передзвонимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *