Вітрина Еко 2

Еко 2

Вітаю Вас шановні читачі. Ви знаходитесь в розділі новини нашого інтернет-магазину. Сьогодні ми продовжимо розповідь про меблі з серії Еко. І Ви дізнаєтесь про класичну вітальню Еко-2

вітрина еко-2

Як і перший варіант, цю вітрину можна доповнити шафою та пеналом, або двома шафами з серії Барон. Таким чином можна отримати повноцінну стінку для вітальні. Еко 2 відрізняється від свого попередника трохи більшими розмірами.

Замовити вітрину Еко 2>>>>

Елементи стінки Еко 2

Класична вітальня Еко 2 складається з шести елементів – трьох нижніх тумб та надставок над ними. Центральна тумба має двоє дверцят та дві глухі панелі. Над нею розміщена вітрина з полицею, яка закривається дверцятами зі склом. В цій же секції розміщена вмістима ніша зі зйомною поличкою.

По сторонам центральної секції розміщені дві тумби з надставками. Кожна з цих тумб має дві шухлядки. Над тумбами розміщені надставки. Кожна з них поділена на дві частини – вітрину та глуху частину. В кожній з цих секцій є по одній невеличкій шухлядці.

 

 
 

 

Шановні покупці. Якщо Ви маєте додаткові запитання стосовно стінки Еко-2, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми побачимо та перетелефонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *