Як вибирати спальні меблі

 • від
як купити меблі для спальні

Спальні меблі

Спальня, це невідємна кімната будь-якої оселі. Головні її атрибути – ліжко з тумбочками, шафа, комод. Туалетні столики все частіше виключають з сучасних гарнітурів. Інколи їх заміняють комоди. Досить часто люди комбінують ліжко з шафою-купе. Тоді все зайве можна сховати, не загромозджаючи простір спальної кімнати.

як купити меблі для спальні

Сьогодні ми розкажемо які бувають меблі для спальні. На що звертати увагу перед тим як придбати ці вироби враховуючи тенденції 2017 року. Виробники постійно оновлюють моделі. Швидко змінюється якість фурнітури, яка робить користування комфортним та підвищує функціональність виробів. Все це необхідно знати перед тим як відправитись за меблями до салону, чи сідати за монітор компютера щоб купити меблі в інтернет-магазині.

Що входить в гарнітури меблів для спальні

Основним, та невідємним атрибутом спальної кімнати є ліжко. Насправді ліжок є дуже багато – деревянні, металеві, мякі, прямокутні, півкруглі, у формі серця і. т.п. Та фабрики в основному пропонують класичні або сучасні моделі з ДСП, МДФ, масиву, або оббиті мякою тканиною. Ліжка можуть бути односпальними, двоспальними та півтора спальними. З підйомними механізмами, або без них.

Виробники меблів використовують різні підходи до тих чи інших моделей. Купуючи ліжко з підйомним механізмом, Ви можете бути впевнені, що місця для зберігання речей збільшиться. Проте слід зважати на той факт, що такі ліжка скоріше виходять з ладу, оскільки під час піднімання матрацу корпус розшатується. Тому, якщо не має особливої потреби, від такої моделі краще відмовитися, замінивши її на стандартне двоспальне ліжко.

Найбільш практичнішими вважаються ті ліжка де використовується незалежний металевий підклад з ламелями. Вклади на деревянній основі не є такими стійкими, але вони повністю оправдовують себе з точки зору ціна=якість. Ліжка з матрацами на деревяному каркасі коштують дешевше, проте вони значно уступають попереднім в плані зручності та комфорту.

Шафа в комплекті спальних меблів

Від шаф сьогодні багато людей відмовляється. Наприклад, в сучасних помешканнях стараються використовувати гардеробні кімнати. В такому випадку необхідність в шафі відпадає. До того ж сьогодні виробники пропонують моделі комодів, які по вмістимості можуть легко замінити шафу. Непоганим варіантом, як ми вже писали вище, може бути шафа-купе.

тридверна шафа з дзеркалом

Якщо Вам все-таки необхідна шафа в спальній кімнаті, то радимо звернути увагу на такі нюанси:

 1. Завіси – добре, коли вони пружинні, стальні, на дверці мінімум чотири завіси
 2. Направляючі шухлядок – телескопічні
 3. Ручки – з металу, які кріпляться болтами
 4. Кріплення дзеркал – добре коли фабричне, рекомендується кріпити на силікон чи спеціальний клей для дзеркал

Трохи про комоди в спальних гарнітурах

комод

Комод, як правило, складається з шухлядок. Тому увагу в першу чергу необхідно звертати на їх будову та фурнітуру. Шухляди можуть бути різними. Наприклад:

 1. Працюють не роликових направляючих
 2. Працюють на телескопічних направляючих
 3. Фасад кріпиться до корпусу разом з ручкою болтами
 4. Фасад кріпиться саморізами
 5. Дно ДСП
 6. Дно ДВП
 7. Направляючі самодотягуючі

Кожен з цих варіантів використовується в тій чи іншій моделі меблів. Має свої переваги та недоліки оцінювати які варто враховуючи всі фактори.

Якщо у Вас залишились запитання. Вам потрібна порада чи допомога в виборі меблів для спальні – залиште свій номер в полі нижче. Ми обовязково Вам передзвонимо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *